Вольфсбург

Німеччина bundesliga

Пента-трик Левандовські за 9 хвилин (Відео)

23/9/2015 , 15:53

У матчі чергового туру Бундесліги польський форвард мюнхенської «Баварії» Роберт Левандовскі оновив відразу три рекорди Бундесліги.

Відзначившись п’ять разів протягом дев’яти хвилин у матчі проти «Вольфсбурга, Левандовскі переписав відразу кілька рекордів бундесліги. Поляк відзначився на 51-й, 52-й, 55-й, 57-й і 60-й хвилинах. На те, щоб оформити хет-трик, йому знадобилося всього чотири хвилини. Попереднє досягнення належало форварду «Дуйсбурга» Міхаелю Тенісу, який тричі забив «Карлсруе» за 5 хвилин.

На оформлення покеру форвард витратив шість хвилин, Мартін Петров, виступаючи за «Вольфсбург», укладав чотири м’ячі у ворота «Майнца» за 17 хвилин. А на 60-й хвилині поляк став 13-м гравцем, який оформив пента-трик у Бундеслізі. Мюнхенець Дітер Хеннес витрачав на п’ять голів у ворота «Айнтрахта» з Брауншвейга 21 хвилину. Левандовскі перебив це досягнення на 12 хвилин.

Пента-триків в чемпіонаті Німеччини не фіксувалося з 1991 року (відзначився тоді Теннесі). Крім того, Левандовскі став першим футболістом, який забив більше трьох м’ячів, вийшовши на заміну.

Федерація футболу Сан-Марино прокоментувала пента-трик форварда Баварії :

“Левандовськи забив за дев’ять хвилин більше, ніж наша збірна за всю свою історію”, – повідомляється в офіційному твіттері Федерації футболу Сан-Марино.

Відзначимо, що Баварія у цьому матчі “горіла” після першого тайму 0-1, але святкувала у підсумку розгромну перемогу.

“Баварія” – “Вольфсбург” – 5:1
Голи: Левандовскі, 51, 52, 55, 57, 60 – Каліджурі, 26