<
>

Реклама

Ligue Cup
МКДонс
4:0
МЮ

Англія Ligue Cup

Шок і сором. Команда третьої ліги промить Манчесиер Юнайтед (Відео)

Spy-Football.com

27/8/2014 , 11:03

Неможливо знайти правильні слова, щоб описати те, як грав “Манчестер Юнайтед” з командою третьої ліги в Кубку англійської ліги. Тренер-тріумфатор просить не звинувачувати суперника, а похвалити його команду.

Наша перемога над “МЮ” – справжній шок. Звичайно ж усі зараз будуть писати про провал суперника, але це неповага по відношенню до нас. Уже в другому таймі я зрозумів, що це наша гра і відчував себе впевнено. Мої хлопці вийшли на гру і виконали все те, що ми з ними планували. Ця перемога додасть нам сили і ми будемо розвиватися і далі “, – сказав тренер МК Донс.

Головний тренер “Манчестер Юнайтед” Луї ван Гал заявив, що не вважає цю поразку кінцем світу і знаходить об’єктивні причини для свого виправдання.

“Я завжди ризикую, так як хочу перемагати завжди і скрізь. У цьому матчі ми грали на виліт, тому ризик був виправданий. Для перемоги ми створили масу моментів, але нам просто не пощастило.

Відзначу також, що у нас дев’ять травмованих гравців основного складу і на гру я повинен був випускати молодь і хлопців із другої команди. Коли всі спокійно проаналізують ситуацію, то зрозуміють, що все не так вже погано, як здається “, – заявив ван Гал

Цікаво, що вартість «МК Донс» не перевищує тижневого окладу Руні.

“МК Донс” – “Манчестер Юнайтед” – 4:0 
Голи: Грігг, 25, 63, Афобе, 70, 84


.

Реклама