<
>

Реклама

За Бугром Spy News

Зарплати у футбольних клубах Казахстану

Spy-Football.com

28/8/2013 , 15:17

Діловий портал Kapital.kz слідами перемоги карагандинського «Шахтаря» над шотландським «Селтіком» виявив, що зарплатний фонд казахстанського клубу за два останні роки виріс в 2 рази. Kapital.kz вирішила з’ясувати: які зарплати виплачуються в казахстанських клубах.

Для проведення відповідних розрахунків Kapital.kz використовував відомості самих клубів, доступних на сайті АТ «Інформаційно-обліковий центр». До слова з 14 клубів прем’єр – ліги Казахстану, діловий портал Kapital.kz знайшов відомості лише про сім.

Далі була прорахована середня зарплата. Відповідно до фінансових звітів клубів, можна отримати точну цифру за річним зарплатним фондом. Потім використовували відомості компанії про середньорічну чисельнысть персоналу. Поділивши сумарні виплати по заробітних платах клубів на середньорічну чисельність персоналу, був отриманий показник середньої заробітної плати кожного співробітника.

Розрахунки проведені за період з 2010го по 2012ий роки. Відсутність інформації пов’язано з не наданням інформації з боку самих клубів в АТ «Інформаційно-обліковий центр». В результаті виконаної дослідницької работи діловий портал Kapital.kz з’ясував наступні факти:

1. Найбільші зарплати у команди «Ордабаси» – майже 1, 17 млн. тенге в місяць на кожного співробітника;

2. Це же клуб («Ордабаси») є найбільш численним за кількістю персоналу – 85 осіб;

3.Найменші зарплати у команди Костанайського «Тоболу» – трохи більше 190 тис. тенге в місяць на кожного співробітника;

4.Самим великим за чисельністю персоналу футбольним клубом виявився алматинский «Кайрат» – 209 осіб.

Кожен з бажаючих може на основі отриманих даних, продовжити наш список … у своїх коментарях. Всі проведені розрахунки не претендують на істину в останній інстанції.

0eddb8f476bc10a4a295d51163f.png

P.S. 1 украинская гривна = 18,77 тенге, або 1 доллар США = 152,47 тенге.

kapital.kz

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама