<
>

Реклама

За Бугром MILYA

Мілевський догрався... до Ліги Європи

Spy-Football.com

30/7/2014 , 12:16

artem-milevskyОфіційний сайт клубу повідомляє про підписання контракту з 29-річним Артемом Мілевським, який більше пів-року не міг знайти собі нову команду.

І, схоже, що крига скресла. Артем підписав контракт з хорватським футбольним клубом “Хайдук” Спліт. Про це повідомляє офіційний сайт “Хайдука”.

Наш “нови іграч” – називає його сайт бронзових призерів чемпіонату Хорватії. Презентацію новачка колишній клуб Срни обіцяє в п’ятницю, після повернення з Казахстану, де вчетвер “Хайдук” зіграє матч ЛЄ.

При цьому подробиці підписаного Мілевським контракту поки не розголошуються.

Нагадаємо, нещодавно в оточенні Артема ширилися чутки, що у свої 29 він зав’язав з футболом. Сім місяців ніде не грав. В Туреччині, будучи п’яним, розбив свою “Феррарі”, потім на медогляді в “Актобе” втратив свідомість. Потім були перегляди у середняків чемпіонатів Норвегії та Греції, але і там не підійшов.

І ось, Хорватія. Новий клуб Мілевського “Хайдук” Спліт – одна з найтитулованіших команд Хорватії. 9-разовий чемпіон країни. Але в останні роки команда програє боротьбу загребському “Динамо”. У минулому сезоні “Хайдук” посів третє місце в чемпіонаті.

Успіхів, Тьома!

Реклама