<
>

Реклама

Англія Spy News

В АПЛ почалися арешти з приводу договірних матчів

Spy-Football.com

30/11/2013 , 16:43

money-footballУ Великобританії у справі про організацію договірних футбольних матчів заарештовані шість осіб , повідомило Національне агентство з боротьби зі злочинністю ( NCA ) . Імовірно , підозрювані пов’язані з міжнародним синдикатом , організуючим підпільний тоталізатор

Стало відомо , що серед затриманих є три футболісти , однак , за інформацією телерадіокорпорації Бі -бі -сі , жоден з підозрюваних не виступає за професійні клуби.

Підставою для порушення кримінальної справи послужило розслідування газети Daily Telegraph.

За інформацією видання , в бесіді з кореспондентом представник синдикату заявив про можливість вплинути на результати матчів нижчих дивізіонів англійського футболу.

Вартість послуги була оцінена в 50 тисяч фунтів стерлінгів ( 81 тисяча доларів). Також представник синдикату обіцяв надати інформацію про заздалегідь визначені матчі , що могло б забезпечити багатотисячні виграші .

Стало відомо , що ставки необхідно було робити через азіатські букмекерські сайти.

За повідомленням Daily Telegraph , представник синдикату запропонував інформацію про результат двох матчів , заявивши , що гравці будуть заздалегідь знати , скільки голів їм необхідно забити.

Футбольна ліга Англії , яка об’єднує 72 клубу , заявила , що звернень з боку поліції по даній справі не було.

” Ми з усією серйозністю ставимося до повідомлень про корупцію. Чесність проведення матчів і турнірів є основоположним принципом нашої роботи. ” , – Заявив керівник ліги Шон Харві .

Розслідуванням цієї справи займається Національне агентство з боротьби зі злочинністю. Слідству активно допомагають Комісія з контролю над азартними іграми і Футбольна асоціація Англії .

У вересні співробітники Інтерполу заарештували в Сінгапурі передбачуваного лідера злочинного угрупування, що займалося організацією договірних футбольних матчів на міжнародному рівні. Разом з ним були затримані ще 13 осіб.

 

ТегиТеги:

Реклама