<
>

Реклама

Росія РФС

Санкції діють? Російському футбольному союзу загрожує повне банкрутство

Spy-Football.com

30/7/2014 , 14:58

rusПрезидент РФПЛ Сергій Прядкін заявив, що фінансове становище Російського футбольного союзу вкрай важке.

“РФС на межі повного банкрутства, а його керівництво практично нічого не робить для виправлення ситуації. Більше того, генеральний секретар організації Анатолій Воробйов списує все на якусь “економічну блокаду”. І це після того, як йому, без всяких зусиль з його боку, підтягнули таких потужних спонсорів, як “Новатек” і “Huawei”. З партнерами треба вміти домовлятися, чого, на жаль, ні Нікалай Толстих, ні його команда робити не вміють”.

А мені дуже цікаво, на що витрачаються доходи організації. Різні клубні штрафи скоро складуть більше двох мільйонів євро за сезон », – нарікає Прядкін.

Віце-президент зазначив, що коли керівником був Віталій Мутко, в організації все було просто ідеально. Гроші виділялися на розвиток дитячо-юнацьких шкіл. Все було дуже чисто і прозоро.

Нагадаємо, що після відходу з президентської посади РФС Сергія Фурсенко, у РФС виявилися борги більш ніж на 800 мільйонів рублів.

Нагадаємо, після авіакатастрофи MH17 на Донеччині німецькі політики закликають забрати в Росії право на проведення Чемпіонату світу з футболу 2018 року. А канадський бізнесмен українського походження, власник хокейного клубу “Ottawa Senators” Юджин Мельник закликає підтримати міжнародний бойкот спонсорів ЧС-2018.

За матеріалами sport-express
ТегиТеги: Росія Фінанси

Реклама