Кардинал

Футзал Екстра-Ліга

Футзал.Неймовірна розв'язка у Львові. Всі результати 21 туру (Відео)

3/3/2014 , 12:19

futsalВ одному з центральних матчів 21-ого туру львівська «Енергія» розписала бойову нічию з «Кардиналом» – 2:2. Врятуватися від поразки «енергетики» зуміли на останній хвилині зустрічі.

Матч у Львові між «Енергією» та «Кардиналом» став центральним у 21-ому турі Екстра-ліги. Мабуть, не складно було передбачити, що «Енергії» проти «Кардинала» просто не буде, адже рівненська команда будь-що бажала перемогти і залишитися серед претендентів на потрапляння до плей-офф.

З перших секунд поєдинку у палаці спорту «Галичина» стало гаряче. Обидві команди взяли високий темп гри, однак протримати його протягом усього тайму не зуміли.

На початку матчу команді Олександра Косенка вдалося створити кілька напівмоментів біля воріт суперника, однак із завершальним ударом по воротах справи були далеко не найкращими. Гості атакували менше, однак гостріше, аніж суперник. В одному з епізодів Маринюк пробив в поперечину, а добивання від Чернієнка було у стійку.

У другій половині першого тайму команди дещо збавили темп, однак зміст гри аж ніяк не змінився. «Кардинал» атакував менше, проте гостріше. На 12-ій хвилині гри гості, успішно вийшовши з пресингу, вивели на побачення з Кардашем досвідченого Піддубного. Граючий тренер «Кардинала» у цьому з цього епізоду витиснув максимум – 1:0.

Відкривши рахунок у матчі, «Кардинал» і надалі ставку робив на контратаки, а «Енергії» і надалі не вдавалося пробити позиційну оборону суперника. Якщо і доходила справа до завершального удару, то вдало грав воротар Віталій Дєнюжкін. В інших випадках гравці гостей блокували удари суперника, а у деяких моментах просто лягали під розстріл.

У другому таймі малюнок гри не змінився. «Кардинал», розуміючи, що має перевагу в один гол, стрімголов не біг вперед. Якщо і вдавалися контратаки команді Сергія Піддубного, то потрібно віддати їм належне. Волянюк після помилки арбітрів, коли ті не призначили кутовий, у контратаці влучив у стійку, а Тригубець метрів з шести не поцілив у порожні ворота. «Енергія», як і в першому таймі атакувала більше, проте усі удари львів’ян не досягали цілі.

Чим ближче було до завершення матчу, тим перевага «Енергії» ставала міцнішою. Неозброєним оком було помітно, що гравці «Кардинала» підсіли фізично, а із «свіжих» гравців у другому таймі з’явився лише Юрій Когут.

Рятувати матч підопічні Олександра Косенка традиційно пішли з п’ятим польовим гравцем. І тут почалося усе найцікавіше. «Енергетики» комбінували з перемінним успіхом. Помилок при розіграші зайвого вистачало, проте влучати у порожні ворота гравцям «Кардинала» не таланило.

На 39-ій хвилині найреальніший шанс забити мав «енергетик» Бондар. Олександра вивели на удар метрів з шести, проте забити не вдалося. Віталій Дєнюжкін зреагував на розстріл у цьому епізоді, а у наступному моменті після удару Рогачова поцілив м’ячем у порожні ворота суперника.

Здавалося, за 55 секунд при рахунку 0:2 на користь «Кардинала» врятуватися від поразки «енергетикам» уже не вдасться. Утім, вболівальники отримали справжню винагороду за терпіння. За 42 секунди Валерій Легчанов метрів з семи таки пробив Дєнюжкіна, а за 16 секунд комбінацію з розіграшем п’ятого польового завершив Павленко. Такого повороту подій не очікував, мабуть, ніхто… Радості одних і розпачу інших не було меж. Досвід та майстерність гравців «Енергії» зіграла ключову роль у відповідальний момент гри. «Енергія», зігравши в бойову нічию з «Кардиналом», залишила лише теоретичні шанси команди з Рівного на потрапляння до плей-офф.(energia.lviv.ua)

«Енергія» (Львів) – «Кардинал» (Рівне) – 2:2 (0:1)
«Енергія»: Кардаш, Легчанов (к), Павленко, Рогачов, Д. Бондар, – Струк, Коваль, Кузь, О. Бондар, – Мик. Грицина, Мих. Грицина
«Кардинал»: Дєнюжкін, Танський (к), Фаренюк, Чернієнко, Маринюк, – Піддубний, Басич, Волянюк, Тригубець, – Когут
Голи: Легчанов, 40, Павленко, 40 – Піддубний, 12, Дєнюжкін, 40
Попередження: Кузь, 20, – Чернієнко, 17
Арбітри: В. Дараган (Київ), Я. Вовчок (Івано-Франківськ)

«ЛТК» (Луганськ) – «Локомотив» (Харків) – 2:3 (0:1)

«ЛТК»: Савенко (Ільків, 25) – Бесалов, Пічкуров, Вершинін, Мілінький – Дзюба, Литвинов, Мануйленко, Лазикін – Лисенко,Чухненко,Кожемяка,Цапов
«Локомотив»: Литвиненко – Клочко, Федорченко, Белоцерковець,Журба – Сорокін, Бето, Сорокін, Діего Сол – Камеко, Кисельов, Е.Клочко, Серий, Шпигарь

Луганський ЛТК програє у 5 матчі поспіль. А “залізничники” перемагають луганчан втретє в сезоні і знову з різницею в 1 мяч.

Закривав перший після простою тур національного чемпіонату матч у Хмельницькому, де “Спортлідер+” приймав “Ураган” з Івано-Франківська. Гості не залишили шансів аутсайдеру чемпіонату.

“СПОРТЛІДЕР+” (Хмельницький) – “УРАГАН” (Івано-Франківськ) – 0:4 (0:2)

2 березня. Хмельницький. Спорткомплекс УМВС. 400 глядачів.
Арбітри: Проць (Дрогобич), Подранний (Житомир). Спостерігач арбітражу: Соболевський (Радомишль).
Спортлідер+: Хомин – Рибак, Калуков, Івонко, Фетько – Михайленко, Заворотний-к, Сондак, Засенко – Власович, Коробка.
Ураган: Ципун – Шотурма, Макаєв, Королишин, Павлюк – Кіндратів-к, Кордоба, Роніньо, Морено – Сімка, Валєнко, Якунін.
Голи: Шотурма (2), Морено (14), Сімка (35, 39).
Попередження: Рибак (17), Івонко (19) – Королишин (6).