Україна

Футзал тов.матч

Шалена кінцівка. Україна поступається Португалії (Відео)

5/12/2014 , 21:51

Україна у другому товариському матчі поступилась збірній Португалії. Голи у нашій команді забивали два Дмитра – Шамлі та Бондар.

Українці першими відкрили рахунок, але португальці швидко відігралися. А на початку другого тайму вийшли в перед.

А починаючи з 37 хвилини глядачі побачили 4 забиті мячі, три з яких влетіли у ворота Савенко.

Це, до речі, перша поразка збірної України під керівництвом Олександра Косенка. Через місяць у збірної України ще більш серйозний суперник – збірна Іспанії.

Португалія – Україна – 5:2 (1:1)
Голи:Фабіо Сесіліо, 16, Бруно Коельо, 22,40. Пауліньо, 37. Лейтао, 39 – Дмитро Шамлі, 7. Дмитро Бондар, 38.

Нагадаємо, у першому товариському матчі між Португалією і Україно було зафіксовано нічию – 1:1. Відео огляд до вашої уваги.

Португалія – Україна – 1:1 (0:1)
Голи: Тіагу Бріту, 39 – Дмитро Шамлі, 1.