<
>

Реклама

Кубок України
Манзана
1:1
ХІТ

Футзал Кубок України

Футзал. Сенсація - аматорський клуб здобуває Кубок України (Відео)

Spy-Football.com

6/4/2015 , 12:19

“Фінал чотирьох” Кубку України з футзалу, що проходив у ці вихідні у Львові, поправу можна назвати найсенсаційнішим за всю історію.

Дві аматорські команди з Києва “Манзана” та “ХІТ” перемогли у півфіналах грандів українського футзалу – львівську Енергію та луганський ЛТК. Причому “енергетики” володіли трофеєм 4 роки поспіль і домашні стіні мали допомогти здобути трофей у п’яте. Але першоліговий “ХІТ” не збирався так просто здаватися і після нічиєї в основний час переграв господарів у серії пенальті.

ХІТ (Київ) – Енергія (Львів) – 3:3 (пен. – 3:2)
Голи: Шувалов (14, 18), Чепорнюк (29, Корнійчук) – Федюк (11), Струк (20), М.Грицина (29, Н.Грицина)

У іншому пів-фіналі аматорський клуб “Манзана” також у післяматчевій лотереї здолав луганчан. Таким чином кияни стали першою не професійною командою що вийшла у фінал Кубку України.

Манзана (Київ) – ЛТК (Луганськ) – 4:4 (пен.- 3:1)
Голи: Мельник (12), Крошан (20), Смоловик (28, 37, 10-метровий) – Мазний (8), Дзюба (18), Мануйленко (21), Литвинов (32, пен.)

Київське дербі у Львові у фіналі Кубка України також не виявило переможця у основний час. А у серії пенальті Манзана виявилася сильнішою. Ось так аматорський клуб створив головну сенсацію футзального сезону в Україні.

Варто відзначити що трофей кияни здобули завдяки вдалому виконанні пенальті а в основний час не виграли жодного поєдинку починаючи з 1/8 фіналу.

До цього у 1/8 фіналу був битий чемпіон харківський Локомотив – 1:1 (3-1 пен), а у 1/4 – київський Епіцентр КЗ – 3:3(2-1 пен).

“Манзана” (Київ) – “ХІТ” (Київ) – 1:1 (пен. – 3:2)
Голи: Накаєв (4) – Шувалов (12)

Своїм успіхом команда Тараса Шпички багато в чому зобов’язана своїм уболівальникам, які організовано приїхали підтримати команду з Києва. Близько сотні київських любителів футзалу гаряче підтримували Манзану на трибунах ДС Галичина. У результаті виявилося, що Манзана фактично грала на домашній арені.

Реклама