>

Футзал EKSTRA-LIGA

Екстра-ліга. Продексім повертається, Розгроми від Енергії та Кардиналу (Відео)

11/10/2016 , 12:59

Після чемпіонату світу відновилися змагання у вітчизняній Екстра-лізі. У цей вікенд пройшли матчі третього туру.

У Покровському відбулось повернення «Продексіма» до числа претендентів на медалі. Після двох поразок на старті чемпіонату для підопічних Ігоря Москвичова поєдинок у Покровському проти місцевої «Титан-Зорі» набував особливої ваги. І херсонці таки змогли вивезти з Покровського три очки. Хоча зробили вони це тільки тоді, коли другий тай матчу почав переходити за свій екватор. Саме після 30-ї хвилини «біло-блакитним» вдалося забити три м’ячі, на які підопічні Віталія Соломки не змогли відповісти.

Таким чином, «мельники» здобули свою першу перемогу в цьому чемпіонаті. І тепер вони приєднуються до когорти тих команд, які поки що мають по одній перемозі.

«Титан-Зоря» – «Продексім» – 0:3
Голи: В’яч. Чуднов (30), Бессалов (37), Фетько (39)

А от харківський «Локомотив» продовжив свою переможну ходу. Хоча якби у першому таймі гравці «Сокола» реалізували ті моменти, які мали, то у «залізничників» могли би бути проблеми. Але харків’янам допоміг «гол у роздягальню» від Дениса Овсяннікова. Той же Овсянніков на 25-й хвилині забив шедевральний гол, який змусив піднятися зі своїх місць уболівальників на трибунах. Після цього наче стала вимальовуватись перевага «Локомотива», але «соколята» змогли відквитати один м’яч – відзначився Педяш. Більше того – підопічні Романа Ковальчика могли забити ще раз, але Моспан не реалізував пенальті.

Пізніше Педяш все-таки подарував «Соколу» невеличкий промінь надії, але «Локомотив» зміг довести гру до переможного кінця. Тепер в активі у харківської команди три перемоги у трьох матчах, і слобожанці продовжують очолювати турнірну таблицю.

«Локомотив» – «Сокіл» – 5:2
Голи: Овсянніков (19, 25), Д. Сорокін (28, 37), Свірідов (29) – Педяш (28), Мартинюк (34)

Для львівської Енергії матч проти новачків з Чорноморська був фактично генеральною репетицією перед домашніми поєдинками Основного раунду Кубка УЄФА. І варто сказати, що для підопічних Валерія Легчанова вона пройшла на «відмінно».

Рахунок у матчі відкрив Михайло Грицина, а згодом його подвоїв Віталій Радевич. Протягом першої 20-хвилинки «енергетики» не один раз могли збільшити свою перевагу, але на табло Палацу спорту «Галичина» продовжував світитися рахунок 2:0.

А от другий тайм став справжнім бенефісом львівської команди. Все почалося з двох швидких голів від Михайла Грицини. А далі «зелено-білих» вже було не зупинити. Той же Михайло Грицина оформив покер і став головним героєм зустрічі. Не відставали і його партнери, які теж намагалися залишити свій «автограф» у воротах «Юні-Ламана». В результаті «Енергія» довела разунок до дуже розгромного – 8:0. Саме з таким результатом і завершилася ця гра.

Тепер діючі чемпіони України можуть з хорошим настроєм готуватися до матчів Основного раунду Кубка УЄФА, а от гравцям «Юні-Ламана» знову доведеться робити невтішну роботу над помилками.

«Енергія» – «Юні-Ламан» – 8:0
Голи: Мих. Грицина (7, 22, 22, 37), Радевич (13), Кузь (32, 34), Федюк (35)

«Кардинал-Рівне» здобуває першу перемогу в чемпіонаті України. Відзначимо, що останні 3 голи гості забивали вже у порожні ворота, коли “телефоністи” грали у пять польових.

«ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 2:7

Голи: Мороховець (17), Дзюба (17 – з дабл-пенальті) – Концеба (11), Піддубний (16, 39), Басич (19), Фаренюк (30, 40, 40)

Київський «ХІТ» у столичному спорткомплексі ЦСК ЗСУ мінімально переміг івано-франківський «Ураган» з рахунком 1:0. Єдиний м’яч в зустрічі забив Сергій Журба. Кияни здобувають свою третю перемогу поспіль і продовжують гонитву за харківським «Локомотивом».

«ХІТ» – «Ураган» – 1:0

Гол: Журба (23)