>

Футзал BARCELONA

Барселона виграла футзальну Лігу Чемпіонів (Відео)

12/10/2020 , 12:12

В неділю, 11 жовтня, відбувся фінальний матч футзальної Ліги Чемпіонів. У вирішальному матчі зійшлись іспанські “Барселона” та “Ель Посо” з Мурсії.

Каталонці приголомшили суперника в дебюті – вже на четвертій хвилині Дієго відкрив рахунок, а на дев’ятій Айкардо подвоїв перевагу. “Ель Посо”, в основі якого вийшло п’ять бразильців, зумів відповісти лише одним голом – на початку другого тайму відзначився Лео Сантана. Фінальна сирена зафіксувала перемогу “Барселони” з рахунком 2:1.

Додамо, що у півфіналі каталонці лише в серії пенальті здолали російський КПРФ (так-так, комуністів), тоді як команда з Мурсії була сильнішою за “Тюмень”. Цікаво, що в еліт раунді “Барселона” обіграла чемпіона України “Продексім” (4:2). Херсонська команда тоді посіла друге місце в групі, набравши шість очок, у блаугранас був максимум.

Для “Барселони” це третя перемога в футзальній Лізі Чемпіонів. Раніше вона вигравала трофей в 2012-му та 2014-му.