Бразилія

Футзал futsal wc-2016

ЧС-2016 з футзалу. Україна поступається Бразилії (Відео)

12/9/2016 , 15:40

Збірна України з футзалу з поразки стартувала на чемпіонаті світу в Колумбії. Хоча, якщо судити по грі, то вона заслуговувала бодай би нічию. Але чинні чемпіони світу все-таки витисли максимум для себе.

Починався поєдинок для підопічних Олександра Косенка відносно непогано. Їм майже вдалося впоратися зі стартовими атаками бразильців. Багато в чому – завдяки зусиллям Євгена Іваняка, який кілька разів рятував нашу команду. Проте, на 7-й та 10-й хвилинах першого тайму і капітан збірної Укураїни був безсилий, коли Бразилія забила два голи зі “стандартів”. Однак, рахунок 0:2 лише додав “синьо-жовтим” додаткової мотивації, яка втілювалася у моменти біля воріт Тіаго. Однак, не вистачало головного – реалізації.

Надію на хороший результат подарував на 26-й хвилині Микола Грицина, який відзначився після розіграшу кутового. У подальшому українці і надалі шукали щастя біля чужих воріт, але реалізація, на жаль, підводила підопічних Олександра Косенка. Цікаво, що за статистикою збірна України била по воротах суперників більше, ніж збірна Бразилії. Але кількість не переросла у якість. А згодом бразильці забили третій м’яч. Сталося це на 35-й хвилині після контрвипаду чинних чемпіонів світу та прикрого автоголу Олександра Сорокіна. Подальші спроби українців бодай би відквитати один м’яч не принесли результатів.

Таким чином, збірна України поступилась у стартовому матчі “мундіалю” з рахунком 1:3.

Україна – Бразилія – 1:3