ХІТ

Футзал EKSTRA-LIGA

Екстра-Ліга. Київський ХІТ достроково виграє регулярний чемпіонат (Відео)

17/1/2017 , 10:11

У вітчизняній Екстра-лізі відбулись матчі 14 туру. Він стартував ще 12 січня матчем у Покровському, де «Титан-Зоря» перемогла «Енергію». Решта поєдинків була зіграна 14 січня. Власне кажучи, з поєдинку в Покровському ми і розпочнемо наш огляд.

Всі знають, що у Покровському дуже важко грати будь-якій команді. Але враховуючи той факт, що наразі у покровців відбуваються кадрові перестановки на тренерському містку, то було невідомо, як це вплине на гру «титанів». Однак, команда з Дніпропетровської області вже по ходу першого тайму показала своє бажання зняти «скальп» з чемпіона України. Рахунок 2:0 на користь господарів майданчику – тому підтвердження.

У другому таймі «Енергія» намагалась врятувати гру, але м’яч у ворота «Титан-Зорі» не йшов. На 27-й хвилині у спорткомплексі «Юність» раптово відімкнулося світло, і на деякий час гра була призупинена. Скоро вона поновилася, але проходила вже за контрольним секундоміром. Як виявилося, ця незапланована пауза була на руку «титанам», які в підсумку довели рахунок до 4:0. І тільки після цього «Енергії» вдалося забити «гол престижу», але він вже ніяк не вплинув на підсумковий результат. 4:1 – перемога «Титан-Зорі».

«Титан-Зоря» (Покровське) – «Енергія» (Львів) – 4:1
Голи:
 Грицовець (12), Сільченко (17), Леміш (34), Доманський (40) – Кузь (40)
Попередження: Доманський (32), Шпигар (35) – Кордоба (31), Танський (34)

З великим інтересом очікувався поєдинок у Херсоні, де «Продексім» приймав «Локомотив». Від цієї гри очікували боротьби за результат, але вже протягом першого тайму «залізничники» забили три голи у ворота у ворота Кирила Ципуна. Звісно, цей перебіг подій не влаштовував Ігоря Москвичова, і йому треба було щось міняти. Однак, всі плани наставника «Продексіма» порушило вилучення Федорченка. На щастя для херсонців, «залізничники» не змогли реалізувати більшість. Але навіть це не завадило підопічним Євгена Ривкіна довести гру до перемоги.

«Продексім» (Херсон) – «Локомотив» (Харків) – 0:3
Голи:
 Малишко (3), О. Сорокін (13), Д. Сорокін (15)
Попередження: Бессалов (13) – Лебідь (35)
Вилучення: Федорченко (23)

Лідер регулярного чемпіонату, столичний «ХІТ», грав на виїзді проти «Сокола». Вже на 5-й хвилині кияни повели у рахунку після голу Журби. Однак, по ходу першого тайму «Соколу» вдалося зрівняти цифри на табло спорткомплексу Нацполіції. Тим не менш, той-таки Журба знову сказав своє вагоме слово. По-перше – він знову вивів «ХІТ» уперед, а по-друге – цілком реально міг закріпити перевагу своєї команди, але не реалізував дабл-пенальті. Втім, як виявилося вже наприкінці матчу, і двох голів «десятки» «ХІТа» вистачило для перемоги.

Відзначимо, що поєдинок видався багатим на емоції та порушення, які виливались у картки різних кольорів. В результаті Дмитро Мартинюк та Ігор Борсук не дограли матч через вилучення. Для обох команд ці гравці є ключовими, і як це відгукнеться на грі «Сокола» та «ХІТа», ми вже побачимо у наступному турі.

«Сокіл» (Хмельницький) – «ХІТ» (Київ) – 1:2
Голи:
 Хамдамов (11) – Журба (5, 16 – з 10-метрового)
Попередження: Мартинюк (3), Подлюк (7), Тимощук (35), Хамдамов (38) – І. Борсук (5), Корнійчук (10), Лисенко (25), А. Борсук (35)
Вилучення: Мартинюк (24 – повторне попередження) – І. Борсук (36 – повторне попередження)
На 17-й хвилині Журба («ХІТ») не реалізував 10-метровий.

В Івано-Франківську глядачі, які прийшли на трибуни манежу Коледжу фізвиховання, стали свідками одного з найшвидших голів у нинішньому чемпіонаті. Вже перша атака господарів майданчику призвела до голу Пелеха. А за кілька хвилин той же Пелех став автором дубля, відзначившись зі штрафного. Однак, зберегти таку більш-менш переконливу перевагу «драконам» не вдалось, оскільки у середині першого тайму рахунок до мінімуму скоротив Басич. Після цього обидві команди трохи заспокоїлися, і лише іноді «вибухали» цікавими моментами у воріт.

У другому таймі «Кардинал-Рівне» мав собі за мету зрівняти рахунок, але оборона «Урагана» не давала цього зробити. Та і самі «ураганівці» були не проти закріпити свою перевагу. Однак, їм не вдавалося змусити Дурбана капітулювати. Розв’язка цього поєдинку відбулась на останніх хвилинах. «Кардинали» спробували притиснути своїх візаві, сподіваючись зрівняти рахунок, але замість цього отримали два голи у свої порожні ворота. Таким чином, на табло засвітилися підсумкові 4:1 на користь «Урагана».

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 4:1
Голи:
 Пелех (1, 6), Горбатий (40), Павленко (40) – Басич (10)
Попередження: Шотурма (39), Кефа (40)

Для «ЛТК/ІнБев/НПУ» теоретична перемога у Чорноморську означала би повернення на восьму сходинку турнірної таблиці, за яку «телефоністи» ведуть відчайдушну боротьбу з «кардиналами». Те, що у підопічних Валерія Туркіна дуже висока мотивація на цей поєдинок, підтвердив його початок – вже на 7-й хвилині рахунок був 2:0 на користь гостей. Однак, наприкінці першого тайму капітану «Юні-Ламана» Максиму Коптєву вдалося забити «гол у роздягальню», що давало господарям надію на хороший результат. Однак, гол Дениса Зеленкевича на 26-й хвилині знову наблизив «телефоністів» до перемоги.

Ще більше вони змогли би наблизитись до цього результату, якби змогли покарати «Юні-Ламан» за вилучення Романа Горпинича. А так підопічні Валерія Туркіна подарували чорноморцям можливість виправити своє становище. Але єдине, що змогли зробити підопічні Сергія Бутенка, так це скоротити розрив до мінімуму зусиллями Андрія Солодова.

«Юні-Ламан» (Чорноморськ) – «ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – 2:3