Ураган

Футзал play-off

Футзал. Енергія двічі переграла Ураган у боротьбі за бронзу (Відео)

19/5/2015 , 10:24

У першому матчі «бронзової» серії між «Енергією» та «Ураганом» львівський вболівальник побачив усе, за що він так любить футзал. Була і інтрига, були і голи, були і емоції… В першу чергу це радісні емоції господарів, які попри вдалу спробу суперника зрівняти рахунок таки дотиснули молодих «драконів» і вирвали першу перемогу. Довгий час гол Багряка залишався єдиним у зустрічі, але на 36 хвилині Михайло Зварич зрівнює цифри на табло. І все вже йошло до серії пенальті, але Федюк через дві хвилини після подвигу Зварича вписує своє прізвище у протокол матчу.

На другу гру у гостей було зовсім інше налаштування. Команда налагодила контроль м’яча, але впоратись з фантастичною нереалізацією та браком у передачах так і не змогла. Кілька разів енергетиків відверто пробачали, а от самі львів’яни не стали прощати. Перший гол «Ураган» пропустив після пресингу від суперника і помилки при виході з зони, другий і третій – після класичних контратак, які завершував Кузь. Після 3:0 у гостей ще був час на те, щоб повернути інтригу, але впевнені дії енергетиків у обороні при грі у меньшості і фантастична реакція Кардаша дозволили підопічним Максима павленка впритул наблизитись до бронзових нагород чемпіонату.

Рахунок у серії 2:0

Енергія (Львів) 2:1 (1:0) Ураган (Івано-Франківськ)
Голи: Багряк (20), Федюк (38) – Зварич (36)

Енергія (Львів) 3:0 (1:0) Ураган (Івано-Франківськ)
Голи: Мих.Грицина (13), Кузь (21, 35)