>

Футзал EKSTRA-LIGA

Екстра-ліга: завершився регулярний чемпіонат

20/3/2017 , 12:21

У вітчизняній Екстра-лізі добіг кінця регулярний чемпіонат. А це означає, що вже остаточно визначились підсумкові місця команд, а також сталі відомі ті вісім колективів, які продовжать боротьбу за чемпіонство у плей-офф. Пропонуємо Вашій увазі результати останнього, 18-го туру регулярного чемпіонату.

Останній, 18-й тур регулярного чемпіонату Екстра-ліги розпочався у Хмельницькому. Враховуючи те, що для «Сокола» та «Юні-Ламана» цей поєдинок вже нічого не вирішував, на порядку денному стояло лише одне питання: чи зможе «Юні-Ламан» здобути бодай би одну перемогу в «регулярці»? Вже на 2-й хвилині капітан гостей Максим Коптєв показав, що чорноморці налаштовані вивезти з Хмельницького повноцінні три очки. Але після цього підопічним Сергія Бутенка довелося прогнозовано перейти на гру другим номером, щоб не дати «соколятам» можливості забити гол у відповідь. Однак, втримати свою мінімальну перевагу «Юні-Ламан» не зміг. На 17-й хвилині Андрій Лисенко відновив рівновагу, і це був майже «гол у роздягальню».

А на початку другого тайму Андрій Хамдамов своїми двома м’ячами, забитими протягом однієї хвилини, наче деморалізував гостей з Чорноморська. Після цього гра пішла за сценарієм «Сокола», який в результаті забив ще два голи і переміг з рахунком 5:1, тому може спокійно готуватись до матчів плей-офф.

«Сокіл» (Хмельницький) – «Юні-Ламан» (Чорноморськ) – 5:1
Голи:
 Лисенко (17, 36), Хамдамов (21, 21), Подлюк (40) – Коптєв (2)
Попередження: Севрук (10)

Матч, який був центральним у останньому турі регулярного чемпіонату, переможця не виявив. Більше того – він навіть не порадував голами. Хоча «Продексіму» було важливо виграти останній матч «регулярки», тому що для підопічних Ігоря Москвичова було справою честі виграти у «ХІТа». Давайте згадаємо кубкові поєдинки між цими командами, коли херсонці були близькими до хорошого результату, але їм чогось не вистачало, і цим скористався столичний клуб.

Але вийшло так, що «кабельники» та «мельники» поділили очки, що у підсумку вивело Ципуна та компанію на друге місце. Що стосується «ХІТа», то ця команда жодного разу протягом цього регулярного чемпіонату не програла, і це вже заслуговує на повагу.

«Продексім» (Херсон) – «ХІТ» (Київ) – 0:0

Львівська «Енергія» вирішила не йти на поступки «ЛТК/ІнБев/НПУ», який ще зберігав шанси на потрапляння у топ-вісімку. І це підопічні Валерія Легчанова зайвий раз довели під час першого тайму, коли зробили рахунок 2:0 на свою користь. На цьому «зелено-білі» не зупинились і продовжили надалі шукати шляхи до воріт Михайла Соколовського.

«Телефоністам», звичайно, не вистачало дискваліфікованих Валерія Директоренка та Максима Чеберяка. І це позначилось на грі гостей, особливо у плані оборони. Цим галичани і скористались, довівши у другому таймі рахунок до 5:0. Відзначимо Тараса Кузя, який став автором дублю. Таким чином, поразка у Львові остаточно залишила «ЛТК/ІнБев/НПУ» за бортом плей-офф.

«Енергія» (Львів) – «ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – 5:0
Голи:
 Мих. Грицина (2), Федюк (13), Кузь (26, 33), Радевич (30)

Для «Титан-Зорі» та «Урагана» очна зустріч була важливою в плані результату, а також підсумкового становища в турнірній таблиці. Тому що команда, яка взяла би три очки, могла покращити свій результат у «турнірці». Тому, очікувався напружений поєдинок. І по ходу першого тайму така теза мала своє підтвердження по ходу першого тайму. Можливо, десь і була невелика перевага «титанів», але рахунок був рівний. На 7-й хвилині Орест Боргун забив гол своїй колишній команді. Але вже за кілька хвилин Ігор Корсун зрівняв цифри на табло спорткомплексу «Юність».

А от у другому таймі в діях «драконів» стався провал. Особливо це стосується другої половини другого тайму. Саме тоді для гостей стались найбільші неприємності, пов’язані з перебором командних фолів. Це зало змогу граючому тренерові покровців Павлу Пічкурову реалізувати штрафний та два дабл-пенальті, і таким чином, оформити хет-трик. В результаті незадовго до фінальної сирени гравці «Титан-Зорі» вигравали з рахунком 6:1. Однак, «ураганівці» залишили останнє слово за собою, проте навряд чи це їх втішило.

«Титан-Зоря» (Покровське) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 6:2
Голи:
 Боргун (7), Шеховцов (26), Пічкуров (34, 35 – з 10-метрового, 38 – з 10-метрового), Доманський (36) – Корсун (11, 40)
Попередження: Доманський (12) – Цілик (8), Микитюк (22), Горбатій (34), Сімка (38)

Схоже, харківський «Локомотив» зробив серйозні висновки з двох кубкових матчів проти «Кардинала». Принаймні, швидкий гол Ярослава Лебедя дав на це натяк. Однак, розвинути свій успіх протягом першого тайму «залізничникам» не вдалося. Проте, у той же час харків’янам вдалося зробити так, щоб їх опоненти з Рівного не змогли зробити результативну відповідь.

А от у другому таймі харків’яни декласували «кардиналів», довівши рахунок на табло Палацу спорту «Локомотив» ім.. Г. Кірпи до розгромного – 4:0. Такі цифри залишились на табло до кінця, але незважаючи на це, ця поразка подарувала «Кардиналу» путівку до плей-офф.

«Локомотив» (Харків) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 4:0
Голи:
 Лебідь (1), Літвінов (23), Сірий (30), О. Сорокін (33)
Попередження: Савенко (10), Литвиненко (37)

Таким чином, підсумкова турнірна таблиця регулярного чемпіонату виглядає так:

Відповідно, у чвертьфінальному етапі плей-офф зіграють наступні пари команд:

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «ХІТ» (Київ)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Продексім» (Херсон)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Локомотив» (Харків)
«Титан-Зоря» (Покровське) – «Енергія» (Львів)

Перші матчі 1/4 фіналу відбудуться 25 березня на майданчиках команд, вказаних першими. Другі і, за необхідності, треті поєдинки серії будуть зіграні 1 та 2 квітня відповідно.

джерело: futsal.com.ua