Баку Юнайтед

Футзал Кубок УЕФА

Кубок УЕФА. Локомотив стартує з вольової перемоги

20/11/2014 , 11:48

Харківський “Локомотив” у першому турі Еліт-раунду переміг чемпіона Англії лондонський “Баку Юнайтед”.

Український чемпіон дуже впевнено розпочав гру, за рахунок пресингу змусивши суперника грати виключно на його половині. Проте, контратака “англійський азербайджанців” на 5 хвилині призвела до нелогічного голу у ворота Локомотива.

«Залізничники» трохи занервували  і суперник отримав багато вільного простору, та й діяв трохи швидше. Оговталися харківяни під кінець першого тайму . І Рогачов зрівняв рахунок.

У другому таймі Білоцерківець вивів Локомотив вперед, після чого команда стала грати на утримання рахунку. Пятий польовий лондонцям не поміг, хоча моментів було достатньою

Вистояли !!!!!! Перемога 2: 1. Є перші три очки «Локомотива», на якого тепер чекають поєдинки проти чемпіонів Іспанії та Угорщини

“Локомотив” – “Баку Юнайтед” – 2:1(1:1)
Голи: Рогачов, 17, Білоцерківець 29 – Хосе Карлос, 5

У іншому матчі нашої групи “Барселона Алуспорт” обіграла чемпіона Угорщини «Береттьоуйфалу» з рахунком 4: 1