Азербайджан

Футзал Євро-2016

Футзал. Збірна України перемагає Азербайджан і їде на Чемпіонат Європи(Відео)

23/3/2015 , 11:55

Збірна України з футзалу зіграє наступного року на Чемпіонаті Європи у Сербії! У суботу, 21 березня команда Олександра Косенко у принциповому двобої здобула перемогу над збірною Азербайджану 3:2 і напряму пройшла на ЄВРО-2016!

Вже на четвертій хвилині гри форвард харківського «Локомотиву» Микола Білоцерківець забив свій восьмий гол на відбірному турнірі у Баку і вивів українців вперед.  У другій половині Олександр Сорокін класним ударом подвоїв рахунок. Азербайджанці змінили свого воротаря на п`ятого польового гравця і відіграли один гол. Проте за три хвилини голкіпер збірної України Євген Іваняк ударом від своїх воріт влучив у створ воріт господарів – і це вже 3:1 на нашу користь!

Останні хвилини азербайджанці також грали в п`ять польових – і на останній хвилині матчу Рафаель дальнім пострілом скоротив відстань до мінімуму (хоча судді у протоколі записали автогол Сергія Журби). Проте, зрівняти рахунок збірній Азербайджану так і не вдалося.

Таким чином Україна перемагає 3:2 і напряму проходить у фінальну частину Чемпіонату Європи – 2016 в Сербії, а от азербайджанці зіграють у плей-офф!

Україна – Азербайджан – 3:2 (1:0)
Голи: Білоцерківець (4), О.Сорокін (26), Іваняк (32) – Едуардо (30), Журба (40, автогол)