<
>

Реклама

Екстра-Ліга
Спортлідер
0:6
Лококмотив

Футзал Екстра-Ліга

"Локомотив" - чемпіон України з футзалу! (Відео)

Spy-Football.com

25/5/2015 , 12:25

І в третьому матчі фінальної серії залізничники були сильнішими за хмельницький Спортлідер+.

Гостям потрібна була лише одна перемога, щоб завершити фінальну серію на свою користь. І вони її здобули…

Початок поєдинку однозначно був на користь гостей. Вже на сорок першій секунді Дмитро Сорокін підступним ударом розпочав похід своєї команди за чемпіонство. У відповідь господарі спробували взяти м’яч під свій контроль, але до реальних моментів біля воріт Іваняка справа так і не доходила. Зате «Локомотив» отримав простір біля чужих воріт і зумів цим скористатись. Зусиллями Овсяннікова вже до 6-ї хвилини рахунок на табло спорткомплексу УМВС фіксував трьохзначну перевагу залізничників.

І лише після цього підопічним Віктора Мглинця вдалося змінити малюнок гри. Калуков своїми активними діями змусив суперника перейти до захисних дії, Фетько демонстрував чудову техніку і іноді йому вдавалось проходити кількох суперників одночасно. Зловив кураж Тимощук, який більше не дозволяв «Локомотиву» так легко забивати. Гра перейшла до центральної лінії, і іноді Іваняку доводилось вступати у гру. Але на забитий м’яч господарі все ж не награли, більше того, Бондарю на тринадцятій хвилині вдався класний удар, з яким Тимощук не впорався.

У другій половині вболівальники чекали більш активної гри від «Спортлідера+», але «Локомотив» вийшов на майданчик з однією метою – поставити крапку у цій грі. Особливо старався Овсянніков, якому дуже хотілось оформити хет-трик. «Спортлідер+» не впорався зі стартовим натиском суперника і знову пропустив, цього разу двічі. Втрачати було нічого, господарі перейшли на гру з п’ятим польовим, але м’яч вперто не хотів потрапляти у ворота, іноді надійно грав Литвиненко, іноді лідерів підводила точність у завершальній стадії атак. У таких умовах «Локомотив» спокійно довів матч до перемоги і у підсумку до третього поспіль чемпіонства!

Але варто привітати і хмельницьку команду, яка досягла значного прогресу і заслужено здобула срібні нагороди чемпіонату!

Спортлідер+ (Хмельницький) 0:6 (0:4) Локомотив (Харків)  
Голи: Д. Сорокін (1), Овсянніков (3, 6, 25), Бондар (13), Кисельов (26)
Рахунок у серії 0:3

futsal.com.ua

Реклама