<
>

Реклама

Футзал Екстра-Ліга

Єнакієвець припиняє виступи у Екстра-лізі

Spy-Football.com

26/5/2014 , 10:37

futsalАле в « бронзовій » серії проти “Урагану” таки зіграє

У суботу , перед початком тренування і спаринги з дублерами з донецької ДЮСШ – 5 , на тренування “Єнакієвця” приїхав президент клубу Андрій Новіков. Розмова у президента з тренерським штабом і гравцями донбаської команди видався не з легких. І справа – не в тому , що команда не виконала поставлене на сезон завдання завоювати золоті медалі чемпіонату України . Справа зовсім в іншому. У чому саме – про це президент розповів офіційному сайту “Єнакієвця” .

– Тринадцять з половиною років , – почав нелегкий монолог Андрій Станіславович , – я віддав футзалу. За моєю ініціативою виник цей клуб , спочатку як аматорський . Дванадцять років ми граємо на професійному рівні. Всі ці роки я , як президент , ви , як футболісти , наші вболівальники були однією великою сім’єю . Разом ділили печалі й радості. Я завжди був прихильником чесної і безкомпромісної боротьби на спортивному майданчику , вважав , що вигравати треба з блиском , а програвати гідно. Всі чудово знають , які інтриги і закулісні ігри були в українському футзалі . Я єдиний з президентів клубів був присутній на Раді АМФУ і виступав за створення Екстра – Ліги . І чого я добився ? Те , що відбувається нині, не вкладається ні в які рамки. Коли прийшов лист з проханням приїхати президентам клубів у Київ , з приводу організації матчів плей- офф , я кинув все і приїхав. І що виявилося ? З президентів «четвірки» був я один. «Локомотив » і « Ураган » прислали представників . Від « Енергії » ніхто не приїхав. Ми впевнено пройшли всю дистанцію чемпіонату , тому повинні були мати перевагу. Але на спортивний принцип ніхто не звернув увагу !

На наш лист із згодою грати на нейтральній майданчику , але до трьох перемог – нуль уваги! Екстра – ліга – колегіальний орган. Спочатку три учасники плей- офф готові були грати за регламентом ! На прохання « Енергії » організували збори для вирішення безпечного завершення сезону , а їх представники не з’явилися. Парадокс ! Ми всі футбольні люди! Розуміємо , що у « енергетиків » коротка лавка , що більшу частину ігор будуть грати з п’ятим , і серія до трьох перемог їм не прийнятна. І що в результаті: більшість за зміни до Регламенту «до двох перемог » ! Я не маю претензій до гравців «Енергії» , їхні дії були прогнозовані. Вони – молодці , дійсно : виграли тоді , коли треба було виграти! У мене більше претензій до тренера і вам , хлопці , що не належним чином готувалися до гри проти п’ятого польового і не відпрацювали «точки» . А основна претензія до Екстра -лізі: хто нас підганяв закінчити чемпіонат у травні ? Чому людина , якого я , на 1 / 8 , призначив на роботу і платив заробітну плату , посилався на керівництво ФФУ? У великому футболі – Чемпіонат Світу , конкретні дати закінчення національних чемпіонатів. Причому тут Екстра – ліга і футзал ? Мало того, збори на 11:00 12 -го травня , 3:00 вирішуємо – обговорюємо , а виявилося , що Львів « місяць тому » вже забронював собі місця в готелі і замовив квитки. А « Локомотив » з « Ураганом » – вранці того ж дня . І , сидячи за одним столом зі мною , вони вели діалог про можливі варіанти завершення сезону. Я шокований ! Без нас , «під килимом» , вже все давно вирішили . Як я можу залишатися з ними партнером по спільному підприємству – Екстра – лізі ? Тому , мене не було на матчах в Черкасах , хлопці. Я , звичайно , спостерігав по інтернету за іграми і вірив в команду ! Коли за три секунди до свистка ми зрівняли рахунок , я думав , що з нами Бог ! Але , як видно , Він виводить нас на інший шлях , тому ми програли в лотереї !

Ви все мені дорогі , як діти , брати! У кожного з вас сім’ї , які ви повинні годувати. І я вам всіляко в цьому сприяв . Намагався , щоб ви додавали в майстерності , створював умови. Іноді навіть на шкоду своїй сім’ї. Ви знаєте , що основний однодумець у моєму захопленні -Лєна , моя дружина. Побачивши всі мої переживання і несправедливість рішень , вона запитала: Андрій навіщо тобі таке хобі ? Витрачати здоров’я, час , гроші , рвати душу , нести відповідальність за сім’ї хлопців ! Чи варто воно того ?

Тому , хлопці , я повинен припинити виступи в Екстра -лізі. Це було нелегке рішення . Знаєте , як відрубати собі руку. Болить дуже довго і рана заживає болісно , а потім ниє в негоду , але жити можна ! А адже я колись заявляв , що футзал допомагає цікавіше жити !

Причина не в тій ситуації , яка у нас на вулицях сьогодні відбувається , це все вторинне . За дванадцять сезонів були різні часи : і в замерзлих залах грали, і по півроку грошей не було , але Ви завжди вірили мені , а я вірив в КОМАНДУ ! Рано чи пізно – все заспокоїться і налагодиться. Причина в керівництві і членах Екстра-ліги , в підкилимних іграх , інтригах , неколегіально діях , недотриманні спортивного принципу . Я з цим буду боротися. Тепер я підтримую Юрія Михайловича Шацького з « ЛТК » , президентів інших клубів першої ліги . Але ця боротьба займе певний час , а у вас сім’ї , діти. Тому , пропоную Вам зайнятися пошуком продовження кар’єри в інших клубах. Зі свого боку , обіцяю допомогти кожному в подальшому працевлаштуванні , якщо не в Україні , то за кордоном , і виплатити всі , передбачені контрактами винагороди . У Черкаси команда виїжджає , і потрібно зробити все можливе для перемоги. Від нас цього чекають вболівальники.

Після цього Андрій Новиков поспілкувався тет – а тет з усіма гравцями і тренерським колективом клубу.

Чи варто говорити , про те , що слова ці були громом серед ясного неба? Проте , тренування відбулося . « Єнакієвець » провів спаринг зі своєю « молодіжкою » і грунтовно поганяв дублерів , забиваючи м’ячі на всі смаки. У неділю у команди – вихідний. А у вівторок увечері “Єнакієвець” їде в Черкаси . Такі от нерайдужні перспективи .

За матеріалами офіцййного сайту МФК «Енакієвець» 

Реклама