<
>

Реклама

Футзал LTK

Офіційно. ЛТК об'єднався з Київ-НПУ і продовжить виступати в Екстра-Лізі

Spy-Football.com

27/7/2015 , 13:44

До останнього моменту новин зі стану представника Луганську в Екстра-лізі не було. Крім чуток, які нічим не підтверджувались… І ось, нарешті, нам стала відома офіційна інформація щодо існування клубу та його подальшої долі.

Після довготривалих пошуків бази та можливостей для існування «ЛТК» з боку усіх небайдужих було прийнято варіант співпраці зі столичним «Київ-НПУ». Наразі об’єднана команда вже тиждень як готується до старту в Екстра- та Першій лігах, проводить два тренування на день (перше – на піску столичного Гідропарку, друге – в спорткомплексі НПУ ім. Драгоманова). У телефоністів крім втрат у вигляді Мазного, Бакінського, Савенка та Лисенка усі інші гравці в строю. Тепер до них приєднались футзалісти «Київ-НПУ», які минулий сезон провели і Першій лізі у складі житомирського «ІнБев-Полісся-НПУ», також з командою тренуються студенти НПУ ім. Драгоманова, які мають намір потрапити до основного складу команди та потенційні новачки, серед яких добре відомий рівненським уболівальникам Артем Фаренюк.

Щодо назви, то нічого екстраординарного видумувати не стали, зовсім скоро буде проведена процедура реєстрації футзального клубу «ЛТК-НПУ». Також тривають перемовини про співпрацю з деякими небайдужими до футзалу людьми з інших регіонів. Тому можна зробити висновок – зовсім скоро на нас чекає поява цікавого футзального проекту, який об’єднає у собі, можливо, не лише столичний та луганський регіони.

Щодо остаточних складів команд, то відповіді на це запитання поки що немає. Тренерський штаб на чолі з Валерієм Туркіним наразі визначається з основою та займається підбором виконавців.

Реклама