<
>

Реклама

Фото Garage

Топ-5 найдорожчих автомобілів українських футболістів

Spy-Football.com

6/4/2014 , 16:00

Сьогодні любителям гри мільйонів звично бачити «музей» розкішних автомобілів поблизу стадіону. Адже невід’ємною частиною люксового життя наших футболістів є їх засоби пересування. Цікаво, що такі престижні бренди, як BMW, Audi, Infiniti занадто прості для багатьох футбольних кумирів. Luxlux.net представляє Вам п’ять найдорожчих, альтернативних моделей авто, які вибирають провідні українські гравці.

Шик по-динамівськи

Колишній футболіст київського «Динамо», а нині тренер молодіжного складу киян, Андрій Гусін сміливо може похвалитися не тільки успішною футбольної кар’єрою, але і шикарним гаражем, який багатий на дорогі автомобільні шедеври (Mercedes Brabus 221, Jaguar, Bentley, Lexus, Subaru Impreza WRX STI). Однак найцінніша покупка футболіста – унікальний Mercedes SLR McLaren, на який Андрій Гусін не пошкодував $ 500 тис. Такий автомобільний примірник удостоєний першої позиції в нашому рейтингу.

Донецький стиль

Капітан донецького «Шахтаря» Даріо Срна є не лише лідером на полі, але і власником одного з найдорожчих автомобілів серед українських футболістів. Ексклюзивна модель чудового автомобіля Aston Martin, вартість якого становить $ 375 тис. Вимогливому Даріо Срні цього «красеня» виготовляли на замовлення.

Український Джеймс Бонд

Ще одним власником автомобіля Aston Martin є Сергій Ребров. Однак у тренера київського «Динамо» інша модель, а саме, Aston Martin DB9. Ні для кого не секрет, що на такому засобі пересувався відомий агент Джеймс Бонд. Наш український герой придбав цей шедевр за $ 300 тис. Його покупка заслужено займає третє місце серед найбільш дорогих авто.

Бразильський відтінок

Хто-хто, а бразильські легіонери донецького «Шахтаря» ніколи не скупляться на стильні і дорогі придбання. Дорогі автомобілі – не виняток. Екс-півзахисник гірників Вілліан є яскравим доказом цього. Дороги Донецька він не довго прикрашав своїм чарівним Lamborghini Murcielago, вражаюча ціна якого складає $ 200 тис. Як ви розумієте, це також індивідуальне замовлення.

Спортивна розкіш

Нам непросто було назвати всього одну модель автомобіля , яка очолила топ- 5 найдорожчих авто українських футболістів. Адже у володіннях наших гравців перебувають багато дорогих авто, які оцінюються в сотні тисяч доларів. Чого тільки коштує Porsche Panamera Turbo Андрія Шевченка , за який популярний футболіст заплатив $ 200 тис. !

Або Maserati Quattroporte Sport GT S Артема Мілевського за $ 170 тис. Або Maserati Андрія Ярмоленка за $ 218 тис. Та й Maserati Євгена Селезньова за $ 200 тис. викликає небувалий інтерес. Однак переможець має бути один – і він визначений. П’яте місце займає блискучий спортивний Ferrari 430 , власником якого є екс-захисник донецького « Шахтаря » Разван Рац. За свою розкіш пересування футболіст заплатив близько $ 241 тис. Як і Вілліану, румуну мабуть не сподобались українські дороги і зараз вони “шикиють” на автобанах Великобританії

А тепер і фото цих авто

за матеріалами: luxlux.net

Реклама