<
>

Реклама

Фото Spy News

З Днем Народження, Роналдіньо!

Spy-Football.com

21/3/2013 , 13:09

1359195761_ronaСьогодні, 21 березня, виповнюється 33 роки одному з найкращих футболістів нашого часу.

Не важливо за кого він грає, його скрізь люблять і обожнюють. А він не залишається в боргу, він радує нас своєю прекрасною технікою. Саме він змінив у багатьох уявлення про красивий і технічний футбол. Він міг поодинці змінити хід гри, він ніколи не здавався на шляху життєвих перешкод. Він не здався, коли помер батько. Він не здався, коли отримував серйозні травми. Він був не з багатої сім’ї, мати була продавщицею, а батько простим сторожем, йому ніхто не подавав все на блюдечку.

Він був народженим перемагати. Він був народженим творити. Ронні робив такі фінти, що у багатьох ламалася голова як повторити його. Забивав такі м’ячі, від яких завмирало серце.

Досить згадати сезон 2005/2006. 19 листопада Роналдіньо забив двічі у ворота мадридського «Реала» на «Сантьяго Бернабеу», в кінці гри, коли бразилець йшов на заміну, він був удостоєний аплодисментів від шанувальників «Королівського клубу». Тоді завмер весь світ, він сотворив, те, що зазвичай можна побачити лише у фільмах.

Про нього можна писати нескінченно, адже він унікальні гравець, таких як він не буде ніколи. Ми хочемо йому лише сказати величезне спасибі.
Він назавжди залишиться в наших серцях.

З Днем Народження, Роналдіньо!

 

ТегиТеги:

Реклама