<
>

Реклама

Фото АТО

Як Маркевич, Федецький, Зозуля і Єзерський на фронт з'їздили (Відео)

Spy-Football.com

29/7/2015 , 10:20

Маркевич, Єзерський, Зозуля та Федецький відвідали Донецький прикордонний загін у Маріуполі.

Головний тренер дніпропетровського «Дніпра» Мирон Маркевич разом зі своїм помічником у тренерському штабі, екс-гравцем збірної України Володимиром Єзерським, двома нинішніми представниками «синьо-жовтих» Артемом Федецьким і Романом Зозулею та прес-секретарем збірної України Олександром Гливинським відвідали Донецький прикордонний загін у Маріуполі та підтримали українських військових, що захищають терени нашої держави у зоні антитерористичної операції (АТО).

Національна збірна команда України, Федерація футболу та ФК «Дніпро» відгукнулися на запрошення Державної Прикордонної служби України підтримати бойовий дух наших хлопців:

* Хлопці виконують свій обов’язок перед країною і захищають усіх нас та наші цінності. Обов’язок кожного українця – допомогти воякам нести цю службу, підтримати всім необхідним, висловити свою повагу й вдячність за їхню відданість і самопожертву заради нації, – зауважив колишній наставник національної команди України Мирон Маркевич.

Основну роботу щодо збору гуманітарної допомоги нашим воякам здійснив Фонд Романа Зозулі «Народна Армія», яку в цьому підтримали усі інші учасники поїздки в зону АТО. Заздалегідь поцікавившись у військових, що саме є найбільш необхідним дня них, футбольні волонтери зібрали повний вантажний мікроавтобус питної води, предметів гігієни, харчових наборів, цигарок. Також прихопили чимало футбольної атрибутики – ігрові футболки збірників Романа Зозулі та Артема Федецького, матчеві вимпели національної команди, клубні вимпели ФК «Дніпро», шарфики збірної та клубу, в тому числі з фіналу Ліги Європи УЄФА. Особливе місце серед сувенірів займали ігрові м’ячі з фіналу Ліги Європи з автографами наших фіналістів та ігрові м’ячі із зображенням емблеми ФФУ.

Розпочавши волонтерський вояж о 8-ій ранку з Дніпропетровська, два мікроавтобуси дісталися кордону Донецької та Запорізької областей за чотири з половиною години. Просуваючись далі у колоні Державної Прикордонної служби, волонтери відвідали Донецький прикордонний загін у місті Маріуполі, після чого неодноразово побували неподалік лінії фронту – у підрозділах ДПСУ у селах Зоря, Сартана, Привражне, Гнутове. Крім того, футбольні візитери зупинялися на блок-постах, де несуть службу українські військові.

Для наших вояків зустріч з героями футбольного сезону стала приємною несподіванкою і справжньою віддушиною у непростій та ризикованій місії, яку вони виконують для України. Щирі усмішки та жваве обговорення перепитій нещодавніх футбольних баталій не залишали сумнівів у тому, що цей день і воєнні, і спортсмени запам’ятають на все життя. У ці ж дні українських вояків відвідав і гурт «НЕМО», який додав позитивних емоцій хлопцям на фронтів концертами упродовж двох днів поспіль. До речі, концерти відбувалися у селах Зоря і Сартана і зібрали велике число місцевих мешканців.

О.Гливинський

Джерело — Sport.ua

Реклама