<
>

Реклама

МедіаБлог ULTRAS

Ефектне граффіті від Ультрас Динамо на честь першого чемпіонства (Відео)

Spy-Football.com

11/11/2021 , 10:37

В одному з передмість Києва фанатське угрупування “Динамо” Ultra’ Fazione прикрасило один зі спортивних майданчиків ефектним граффіті, присвяченим першому чемпіонству київського клубу, яке датоване 1961-м роком.

60 років тому наш клуб перервав гегемонію московських колективів та вперше виборов золоті нагороди союзної першості. З 1961го року пишеться історія гучних перемог динамівцями Києва на стадіонах країни та світу – саме на цьому хотілось зробити акцент в даній роботі. Фанатське угрупування Ultra’ Fazione прикрасило один з спортивних майданчиків сателіту столиці та долучається до привітань першопрохідців нашого клубу! Завжди шануємо біло-блакитні традиції та поважаємо нашу історію!

Декілька цікавих фактів: на роботу пішло 94 дні, 162 квадратних метри стіни, понад 100 балонів фарби, ніж за 40грн, мотузка туристична, що порізана шматками проти волі господаря, нерахована кількість літрів кави, безліч хмільних напоїв, декілька кілограмів шашлику та 2 судочки сала з Добропілля від дяді Ігоря)
Також зазначаємо, що при зйомках жодна тварина не постраждала!

Реклама