МедіаБлог Krystal

Справжнє дербі. Бійка між гравцями у матчі "Кристал" - "Енергія" (Відео)

Spy-Football.com

16/8/2015 , 10:20

В рамках третього туру другої ліги херсонський «Кристал» приймав «Енергію» (Нова Каховка) (2: 0).

На жаль, даний матч ознаменувався бійкою, через яку гра була перервана на кілька хвилин. Після того, як гравець господарів поля Сергій Цой забив гол у ворота «Енергії», футболіст команди гостей Дмитро Бєлов вдарив м’ячем по гравцям суперника, які святкували взяття воріт. Потім Бєлов вдарив кулаком в корпус Романа Ленського, що підбіг до нього , а також Сергія Козаченка (удар прийшовся в голову). Після цього на поле вибігли запасні гравці, а також тренери команд.

ФК «Кристал» зібрав всі необхідні документи, які відправив у КДК ФФУ – в херсонському клубі вимагають максимально строгого покарання для Дмитра Бєлова, який переплутав футбол з боксом і спровокував бійку.