Збірна України ukraine

Перемога заради миру. Україна перемагає США (Відео)

6/3/2014 , 11:21

ukr_usaНаціональні збірні України та США помірялися силами у товариському поєдинку, який відбувся на Кіпрі.

Підопічні Михайла Фоменка зуміли двічі розписатися у воротах американців, що у підсумку дозволило їм відсвяткувати перемогу з рахунком 2:0.

Протистояння розпочиналося досить спокійно. Суперники придивлялися один до одного й не поспішали атакувати, аби забити швидкий гол. Але згодом стало помітно, що “жовто-сині” захоплюють ініціативу й переграють своїх опонентів. Перевага українців стала очевидною на 12 хвилині, коли Ярмоленко відкрив рахунок. Після забитого голу наша команда почала діяти ще активніше та часто створювала проблеми біля воріт Ховарда. Американці ж більше діяли на котратаках й почали серйозно загрожувати воротам П’ятова лише у другій половині матчу.

Гра проходила на зустрічних курсах,було багато контактної боротьби, яка спричинила штовханину між гравцями, але все завершилося без вилучень та травм. На 66 хвилині Девіч, який лише кілька хвилин пробув на полі, забив другий гол. Це стало крапкою у поєдинку після чого глядачі м’ячів більше не побачили.

Відтак перший матч національної збірної України у новому році завершився впевненою перемогою, яка додає оптимізму та віри у майбутнє, як для нашої збірної так і для країни.

Нагадаємо, що через напружену ситуацію у країні матч був на межі зриву, але у підсумку організатори спарингу вирішили все ж провести цей контрольний поєдинок.

Україна – США – 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: Ярмоленко, 11, Девіч, 68

Україна: П’ятов, Хачеріді, Тимощук, Кучер, Ярмоленко (Морозюк, 88), Зозуля (Девич, 64), Коноплянка (Гусєв, 69), Шевчук (Макаренко, 80), Ротань (Едмар, 76), Федецький, Гармаш (Безус, 47)

США: Ховард, Кастільо (Ши, 61), Брукс, Оньєву, Демпсі, Бедойя (Бойд, 89), Джонс (Вільямс, 78), Клештан (Йоханссон, 61), Алтідор, Кемерон, Джонсон