Україна

ЧС-2018 wc-2018

ЧС-2018. Україна втрачає перемогу над Туреччиною (Відео)

7/10/2016 , 9:36

Збірна України під керівництвом Андрія Шевченка поки не може здобути свою першу перемогу. В поєдинку проти Туреччини в Коньї українські футболісти були дуже близькі до цього, проте не змогли втримати переможний рахунок і кінцівку гри вже проводили “на валідолі”. Тому нічия 2:2 – не такий вже і поганий результат.

Українці зі стартового свистка захопили ініціативу та діяли надзвичайно впевнено. Вже в середині першого тайму господарів шокували Ярмоленко та Кравець, які забили по голу. І все було б непогано, якби турки наприкінці тайму не “забили у роздягальню”.

По перерві “синьо-жовті” не були схожі на себе та практично не створили якісних моментів. У свою чергу Туреччина активно пресингувала та заробила пенальті, який реалізував Чалханоглу. До завершення гри саме господарі мали шанс вирвати три очки, але, на щастя, для України гра завершилася 2:2.

Туреччина – Україна – 2:2
Голи: Туфан, 45+1, Чалханоглу, 81 (пен) – Ярмоленко, 24 (пен), Кравець, 27