<
>

Реклама

Молодіжка UKRAINE U-17

Збірна України (U-17) вийшла в еліт-раунд Євро-2017

Spy-Football.com

9/11/2016 , 11:48

ukrЗбірна України (U-17) виявилася в числі кращих команд, що зайняли треті місця в своїх групах за підсумками кваліфікаційного раунду.

Команда Сергія Попова змогла набрати лише 2 очки в групі, зігравши внічию з Литвою (1: 1), поступившись Туреччини (0: 1) і відібравши очки у Норвегії (2: 2), і зайняла 3-е місце.

Безпосередньо в наступний раунд виходили по дві кращі команди, тоді як з 13, що зайняли треті місця путівки отримували тільки 5 кращих збірних, в числі яких і вдалося опинитися українцям.

При підрахунку використовувалися тільки ті очки, які були набрані в матчах командами що посіли перші два місця, тоді як більшість збірних набрали їх в поєдинках з аутсайдерами груп. Таким чином, нічия з Норвегією в заключному матчі вивела Україну далі.

При цьому з 32 учасників еліт-раунду українці мають в активі найменшу кількість очок і при посіві опиняться в 4-му кошику. Жеребкування відбудеться 13 грудня в штаб-квартирі УЄФА в Ньоні, команди будуть розбиті на 8 груп, в фінальну стадію турніру вийдуть переможці груп і сім кращих збірних, що зайняли другі місця.

Фінальна стадія Євро-2017 (U-17) пройде в Хорватії з 3 по 19 травня 2017 року.

Реклама