<
>

Реклама

Збірна України Spy News

Харківські фанати: "Покажемо ФІФА, що ми не збираємося відступати від своїх ідей"

Spy-Football.com

10/10/2013 , 12:01

zbirnaСпівробітники стадіону ” Металіст ” перед матчем Україна – Польща прибирають територію навколо і навіть зривають розклеєні на будинках і стовпах листівки. ” Була вказівка ​​, щоб ніде на стадіоні і поруч не було ніякої фашистської або антифашистської символіки , тому прибираємо всі » , – каже директор стадіону Роман Пец .

Також на стадіоні очікують підтвердження присутності віп -гостей : президентів України та Польщі. Якщо Віктора Януковича та Броніслава Коморовського. На стадіоні посилять заходи безпеки і змінять меню у віп -ложі .

Цілком можливо , що завтра на матчі основне забарвлення стадіону буде ближче до кольорів не української, а польської команди . Харківські фани планують принести на матч прапори червоно -чорних , а не жовто -синіх кольорів.

“Ми вважаємо , що це патріотична символіка , і таким чином покажемо ФІФА , що українські фанати не збираються відступати від своїх ідей , тим більше що ФАРЕ все ж вилучили зі своїх методичок червоно -чорні прапори і зображення Бандери та Шухевича ” , – сказав представник харківського фан -руху Володимир .

Сегодня

ТегиТеги:

Реклама