<
>

Реклама

Збірна України Spy News

Фоменко: Це буде матч усього мого життя

Spy-Football.com

10/9/2013 , 9:04

fomenkoГоловний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко на передматчевій прес-конференції прокоментував майбутній матч відбіркового циклу Чемпіонату Світу 2014 року з командою Англії, який пройде 10 вересня у Києві на НСК “Олімпійський”.– Чи досягла збірна України такого рівня гри, щоб нав’язувати свою гру збірній Англії?

– На це питання можна відповісти завтра, під час гри та після гри. Будуть поставлені конкретні завдання, які треба буде вирішувати у цьому матчі.

– Щось турбує вас напередодні матчу? Чи всі у строю?

– Турбує, щоб вас не розлютити завтра. А що стосується гравців – на сьогоднішній день, за деяким винятком, всі здорові. Завтра отримаємо відповідь від лікарів, у нас є одна проблема. Ми вирішимо, чи будемо ми використовувати цю людину на футбольному полі, чи ні.

– Рік тому Україна грала з Англією на «Уемблі» . Що змінилося у стані обох національних команд?

– Деякі гравці з нашого боку закінчили виступи, і у англійців також є кадрові зміни. Це і є основні зміни у стані обох команд.

– Хачеріді забив два голи Сан-Марино. Чи є у Вас побоювання щодо його гри у майбутньому матчі після такої ейфорії у Львові?

– Сан-Марино та Англія – різні команди. Голи він забивав у ворота Сан-Марино після стандартних положень. Так що не бачу ніяких проблем з цим у Хачеріді.

– Що ви знаєте про нападника збірної Англії Рікі Ламберта?

– Це секрет.

– Враховуючи перемоги України над Сан-Марино та Англії над Молдовою, як Ви думаєте, що буде завтра на футбольному полі?

– Те, що було в попередніх матчах України та Англії, це вже історія. А те, що буде завтра – будемо сподіватися на позитивний результат.

– Наразі форварди збірної України Марко Девіч та Роман Зозуля знаходяться у хороших ігрових кондиціях. Чи ризикнете використовувати їх двох на футбольному полі?

– Ситуація може і змусити до цього. Ми не виключаємо такої можливості.

– Як Ви вважаєте, на збірну Англії буде більше тиснути результат завтрашнього матчу , аніж на Україну?

– Якщо Сан-Марино на кілька десятків порядків нижче збірної України, то Англія – еліта європейського футболу. Ставлення до Англії будемо зовсім іншим.

– Як Ви доносите план успіху до своїх підопічних у майбутньому матчі?

– І спільно, і з кимось окремо. План повинен бути виконаний на 150 % для нашої перемоги.

– Яким буде завтрашній день вашої команди?

– Підйом – у районі 9 годин ранку. Далі будуть індивідуальні бесіди, колективні бесіди, обід, установка на гру, а згодом – від’їзд на матч.

– На даний момент цей матч – матч життя у Вашій кар’єрі. Чи це так?

– І не тільки мого…

Джерело: Sportanalytic.com

ТегиТеги:

Реклама