<
>

Реклама

Збірна України Spy News

Коментарі гравців збірної України після матчу проти Англії

Spy-Football.com

11/9/2013 , 11:01

jarmolaДо вашої уваги – враження українських збірників про вчорашній поєдинок.Нагадаємо, що збірні України та Англії розійшлися миром – 0:0.

Андрій Ярмоленко:

– Коли виходили, то грали на перемогу. Але, судячи з гри, не можу сказати, що ми заслуговували перемогу, і не можу сказати, що заслуговували і англійці. Була рівна гра і нічия заслужений результат.

За гарячими слідами ніхто нічого не розбирав, Фоменко подякував всім хлопцям, а гру вже будемо розбирати на наступному зборі.

Англійці взагалі дуже грамотно оборонялися, і було видно, що вони грали на нічию. Було видно, що вони вивчали нас, розглянули наші сильні сторони.

Євген Коноплянка:

– Потрібно поважати суперника , в першу чергу. Не хотів би відверто говорити , хоча думаю , що ми втратили сьогодні два очки. У нас було багато моментів , а у англійців можна згадати лише момент на 92 -й хвилині. В іншому ж ми контролювали хід матчу . Але якщо згадати , що це збірна Англії , то рахунок нас влаштовує. По грі ми повинні були брати більше очок.

Артем Федецький:

Англія сильна, але ми розібрали їх добре. У другому таймі у мене був супермомент, шкода не забив. Шкода не вистачило реалізації, та після кутового самий класний момент був у мене. Шкода, звичайно.

Зараз думки будуть про клуб, а потім збірна знову. у разі перемоги сьогодні могли майже замовляти квитки. Кучера капітаном Фоменко призначив. Він найдосвідченіший був у складі

Олександр Кучер:

Грали на перемогу, не хотіли нічию, але в результаті рахунок 0-0. Напевно, треба задовольнятися нічиєю. У суперника з небезпечних ситуацій були тільки стандарти на початку гри і аут наприкінці зустрічі, які створювали небезпеку біля наших воріт

В’ячеслав Шевчук:

– Була сьогодні дуже важлива гра, важка, багато боротьби. Думаю, рівний матч був. І у збірної Англії були моменти, і у нас вони були. Ми боролися за перше місце. Збірна Англії ж теж сіла в оборону в останні п’ять хвилин.

У них був момент в кінці, і у нас був момент в кінці. Рівна гра була. Ще є два матчі. Очки будемо в кінці рахувати.

football-ukraine.com

ТегиТеги:

Реклама