Україна

Збірна України WC-2022

Збірна України здобула першу перемогу у відборі на ЧС-2022

11/10/2021 , 10:10

Збірна України здобула перемогу над національною командою Фінляндії в матчі кваліфікації ЧС-2022. Зустріч, що пройшла в Гельсінкі 9 жовтня, завершилася перемогою українців з рахунком 2: 1.

Рахунок в матчі був відкритий вже на 4-й хвилині – відзначився нападник збірної України Андрій Ярмоленко. Теему Пуккі на 29-й хвилині зрівняв рахунок. Переможним виявився гол Романа Яремчука, забитий на 34-й хвилині гри.

Україна вперше виграла в кваліфікації ЧС-2022 після серії з 5 нічиїх поспіль. З 8 очками жовто-сині посідають друге місце в турнірній таблиці групи D, на 4 очки відстаючи від Франції. У Фінляндії 5 очок і четверте місце в квінтеті.

Для українського голкіпера Андрія Пятова цей матч став 100-м у національній команді. На момент матчу воротареві «Шахтаря» було 37 років і 103 днів. Таким чином, він став найстаршим футболістом в історії збірної України.

Раніше цей рекорд належав колишньому гравцеві «Шахтаря» і «Зеніту» Анатолію Тимощуку – 37 років і 83 дні.

Додамо, що Пятов став п’ятим футболістом, що зіграв 100 матчів за збірну України. Рекордсменом є Тимощук – 144. Слідом ідуть Андрій Шевченко (111), Андрій Ярмоленко (103) і Руслан Ротань (100).