<
>

Реклама

Збірна України Spy News

Підтримки не буде. Білети закінчились

Spy-Football.com

12/11/2013 , 18:18

olimpСхоже, не можуть у нас в країні зробити все цивілізовано і без проблем.

Неймовірний ажіотаж в українських вболівальників спричинив майбутній поєдинок збірної України проти французів, який відбудеться в Києві.

Ще перед початком продажу квитків на цей матч в інтернеті виникли проблеми – сервер сайту “здох”, не витримавши “атак” бажаючих придбати заповітні перепустки

Сьогодні, квитки поступили в продаж у каси. І ситуація стала ще гірша. Як поступили, так і закінчилися

Всі квитки на матч Україна – Франція продано за дві години

Каси працювали з 10-ї години, а натовп почав збиратися ще з 5-ї ранку. Та це ще нічого, так як для того, щоб придбати квиток через касу стадіону, люди записувались в списки, так дехто займав чергу ще з вечора.

Ще б пак – потрібно було встигнути, адже квитків надійшло АЖ три тисячі(!!!). Було зрозуміло, що всім охочим не вистачить. А ще й з тих, хто пораніше встав, вочевидь були спекулянти. Квитків видавали на руки максимум по 4 штуки, а вже до відкриття кас народу зібралося півтори тисячі.

Як наслідок, за дві години після відкриття кас – квитків більше немає.

Борітеся – може і поборите

Як фани з боями добували свої білети на матч Україна – Франція яскраво демонструє наступне відео

Де ж решта білетів?

Запитаєте ви. Ось що на це відповів Олег Шкреба, гендиректор “Україна Футбол Інтернешнл” (УФІ) – організації, яка є комерційним партнером Федерації футболу України і якраз займається реалізацією квитків

– 30 тисяч квитків були розкуплені через інтернет

– Ще 30 тисяч – були реалізовані за колективними заявками. Подати таку заявку могло абсолютно будь-яке підприємство, але перевагу у задоволенні заявок віддавалася колективним членам Федерації футболу України, спонсорам і партнерам. Тобто – членам футбольної сім’ї. Це принцип УЄФА та ФІФА, який ми реалізовуємо.

Ще 2 тисячі – квота французьких вболівальників.

Цікаво, скільки вільних місць у підсумку буде на стадіоні і за скільки спекулянти (з якими так сильно бореться ФФУ) продаватимуть квитки перед грою.

Будемо вірити, що стадіон буде заповнений справжніми вболівальниками і “трагедія” донецького матчу з греками не повториться.

ТегиТеги:

Реклама