<
>

Реклама

євро-2016
Україна
0:1
Іспанія

ЧЄ-2016 євро-2016

Знову плей-офф. Україна поступається Іспанії (Відео)

Spy-Football.com

13/10/2015 , 10:37

Напевно це якась карма…

У цьому відбірковому циклі Мішель Платіні змінив формат і дозволив кваліфікуватися на чемпіонат і другим командам з відбіркових груп. Але наша збірна взяла і посіла третє місце, пропустивши словаків вперед. Але й тут доля запропонувала варіант – виграти краще третє місце. Ось він суперник – другий склад збірної Іспанії, яка забезпечила собі місце на Євро. Беріть його голими руками …

Але гра в обороні у цьому матчі, принаймні у першому таймі, викликала велике занепокоєння. Перший раз іспанці нам пробачили, другий – забили гол, третій – пенальті. Добре що Пятов виручив. З такою грою в обороні ніяких моментів не вистачить щоб виграти.

А моменти були. І було багато. Але що сталося з прицілом у наших футболістів того вечора мабуть не знає ніхто. Якщо не можеш забити при двадцяти семи ударах, значить наноси сто двадцять сім. Ну і слід відзначити Де Хеа, який часто просто творив дива у рамці.

Наша збірна знову показала невміння дати результат, перебуваючи в екстремальній ситуації. Знову будемо скаржитися, що не можемо грати через два дні на третій, знову будемо говорити, що немає людей, знову будемо нарікати, що всі збірні зараз сильні. Чесно кажучи, це вже набридло. Зараз не той відрізок життя, щоб слухати ниття. Хочеться бачити характер і боротьбу. І в цьому випадку, все можна пробачити. Навіть “кривоногість” нападників та “інвалідність захисників”. Хочеться бачити професіоналізм.

Україна – Іспанія – 0:1(0:1)
Гол: Гаспар, 22

Реклама