Іспанія

Ліга Націй UKRAINE

Вперше в історії. Україна сенсаційно перемагає Іспанію

14/10/2020 , 15:58

В останніх трьох матчах збірна України поступилася із загальним рахунком – 1:13. Одним з кривдників була і збірна Іспанії, яка у другому турі Ліги націй здолала підопічних Шевченко – 4: 0. Незважаючи на всі проблеми зі складом «жовто-сині» мали намір дати бій.

І їм це вдалося. Так, в першому таймі перевага була за гостями, але це був явно кращий ігровий відрізок від українців за останні три зустрічі. Гравці Шевченко «пахали» в обороні і намагалися небезпечно виходити в контратаки. Плюсом було і те, що Георгій Бущан в перші півгодини піймав кураж і своїми сейвами надихав партнерів.

У другому таймі був схожий сценарій. І здавалося, вершиною мрій буде нічия, але на 76-й хвилині господарям вдалася небезпечна контратака. Андрій Ярмоленко класним пасом вивів на ударну позицію Віктора Циганкова, а той не зближаючись із Де Хеа влучно пробив по воротах.

Таким чином збірна України закріпилася на третьому місці в групі. Тепер у команди Шевченко, як і у німців, по 6 очок. Іспанці з сімома балами лідирують. У збірної Швейцарії всього два очки.

Україна — Іспанія 1:0
Гол: Циганков (76)