<
>

Реклама

Збірна України UAF

Офіційно. Збірна України отрмала новго головного тренера

Spy-Football.com

18/8/2021 , 12:13

petrakovНаціональна збірна України дізналася ім’я нового головного тренера. Ним став Олександр Петраков. Спеціаліст затверджений в якості виконуючого обов’язки на цій посаді.

Деталі контракту не розголошуються.

Нагадаємо, що попереднім наставником “жовто-синіх” був Андрій Шевченко, який покинув посаду на початку серпня у зв’язку із закінченням контракту. Розмови – в тому числі офіційних осіб – про те, що сторони продовжили угоду, не підтвердилися.

На пост коуча розглядалися тільки українські фахівці. Серед кандидатів частіше за інших зустрічалися імена Мирона Маркевича, Олексія Михайличенка і Сергія Реброва, проте з різних причин вони збірну не очолили.

Петраков в статусі виконуючого обов’язки головного тренера буде готувати збірну України до подальших матчів кваліфікації до Чемпіонату світу 2022 року, який відбудеться в Катарі.

64-річний Олександр Петраков вже десять років працює зі юнацькими збірними України різних вікових груп. Його найвище досягнення – перемога на Чемпіонаті світу 2019 серед молодіжних збірних U-20. До призначення в національній збірній Петраков працював зі збірною 18-річних. Востаннє “дорослу” команду фахівець очолював ще 2001 року, працюючи в ФК “Вінниця”.

Петраков змушений рятувати ситуацію і приймати команду за два тижні до наступного відбіркового вікна чемпіонату світу – 1 вересня проти Казахстану та 4 вересня проти Франції.

Реклама