<
>

Реклама

Збірна України Spy News

"Арена Львів" догралася. Україна може зіграти з Польщею без глядачів

Spy-Football.com

18/9/2013 , 10:32

ukrana-polshcha-zadovolen-rvnem-ntensivnost-dvostoronnh-kontaktv-1Збірну України чекають серйозні неприємності через застосування уболівальниками піротехніки на матчі відбору на ЧС-2014 проти команди Сан-Маріно . Наступний поєдинок проти Польщі в Харкові може пройти при порожніх трибунах , інформує футбольний оглядач Артем Франков у своєму блозі.

“УЄФА веде дисциплінарне розслідування з поведінки вболівальників на стадіоні ” Арена Львів ” на матчі Україна – Сан-Маріно . Все зрозуміло – піротехніка ! Оскільки за українцями подібні витівки помічаються далеко не вперше , фанатська доблесть може мати дуже сумні наслідки. Які … Та ви й самі прекрасно розумієте . Сподіваюся , до кінця тижня питання проясниться і стадіон у Харкові штучно робити порожнім не будуть ” , – написав Франков.

Нагадаємо , що це вже не перше порушення порядку на офіційних матчах уболівальниками збірної України . Під час матчу збірної України в Дніпропетровську проти Англії в 2009 році в рамках відбіркового турніру на ЧС -2010 фани кидали на поле запалені фаєри , спровокувавши зупинку поєдинку. УЄФА і ФІФА завжди строго карають за повтор подібних порушень. Тоді наша федерація була оштрафована на суму , еквівалентну 53 тисячам швейцарських франків. При цьому ФФУ була попереджена , що у разі повтору подібних порушень збірна України буде змушена зіграти наступний поєдинок на нейтральному полі або ж позбавлена ​​трьох очок у відбірковому турнірі на ЧС -2014.

Джерело: “Обозреватель”

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама