<
>

Реклама

Збірна України євро-2016

Фоменко і Павелко хочуть прийняти Словенію у Львові

Spy-Football.com

19/10/2015 , 10:44

У неділю відбулось жеребкування плей-офф відбору Євро-2016 серед команд, що зайняли треті місця у своїх групах.

За його підсумками Україна потрапила на команду Словенії. У стикових матчах за вихід на Євро-2000 «жовто-сині» уже зустрічалася зі словенцями і за сумою двох матчів програли.

Усі пари:

Україна – Словенія

Швеція – Данія

Боснія і Герцеговина – Ірландія

Угорщина – Норвегія

Матчі пройдуть 12-14 та 15-17 листопада, відповідно. Місця проведення повинні бути названі не пізніше 25 жовтня.

Головний тренер України Михайло Фоменко поділився думкою про підсумки жеребкування.

«Природно, зараз ми почнемо збір інформації про збірну Словенії. До цього спеціально команду не вивчали. Чекали жеребкування, і ось дочекалися. Попереду місяць, і тепер почнемо цілеспрямовану підготовку до плей-офф. Я перед жеребкуванням не думав, хто нам може випасти в плей-офф. Чекав будь-якого суперника.

Реванш у Словенії? Напевно, про це можна було б говорити, якби зараз у збірній грали ці ж хлопці. А так команда і склад збірної змінилися. Тим не менш, природно, упівсили ніхто грати не буде, підготовка буде серйозна. Яка ще може бути мотивація, якщо на кону Євро? Думаю, в цьому плані проблем не буде. Спочатку вивчимо Словенію, а потім будемо говорити про силу суперника.

Був досвід першого домашнього матчу з Францією. Його теж врахуємо при підготовці. У Києві чи Львові приймемо Словенію? Рішення прийме виконком, керівники ФФУ. Є багато нюансів. Але в обох містах підтримка буде божевільна. Якщо судити за статистикою, то у Львові у нас було більше вдалих матчів », – наводить слова фахівця MatchDay

Також, як повідомляє “Чемпіон”, саме цей варіант із Ареною Львів лобіюватиме президент ФФУ Андрій Павелко на спеціальному виконкомі 20 жовтня.

Слід зазначити, що місто Львів ще ніколи не приймало стикових матчів національної команди. В той же час Україна не програла жодного матчу у Львові.

Реклама