<
>

Реклама

Збірна України Spy News

Фоменком залишається тренером збірної України

Spy-Football.com

21/12/2013 , 13:50

fomenkoМихайло Фоменко продовжить роботу зі збірною України, яка напередодні не зуміла пробитися на чемпіонат світу через плей-офф відбіркового турніру.

Головний тренер збірної України на засіданні Виконкому ФФУ зачитав доповідь про результати роботи у 2013 році.

Члени засідання залишилися задоволені почутим, а тому контракт Михайла Фоменка зі збірною автоматично продовжений до кінця 2015 року.

Михайлу Фоменко довірено керувати збірної України у відбірковому циклі до наступного чемпіонату Європи, який пройде у Франції в 2016 році. А якщо Фоменко виведе національну збірну у фінальну стадію Євро-2016, то його контракт з ФФУ буде автоматично продовжено ще на півроку.

Кваліфікуватися на наступний континентальний форум буде на порядок простіше, адже у 2016 року у фінальній стадії турніру вперше візьмуть участь 24 збірних, а не 16, як було раніше.

Михайло Фоменко очолив збірну України у грудні минулого року. Під керівництвом українського фахівця «синьо-жовті» виграли дев’ять матчів з дванадцяти.

Нагадаємо, нещодавно ФІФА назвала виступ збірної України «прогресом року». Наша команда змогла за 12 місяців додати 312 очок до рейтингу і піднятися на 29 позицій вгору.

 

ТегиТеги:

Реклама