<
>

Реклама

Збірна України UKRAINE

У ФФУ пояснили, чому в збірну не викликалися українські гравці з чемпіонату Росії

Spy-Football.com

22/3/2016 , 13:05

ukrУ Федерації футболу України виступили із заявою щодо запрошення чи не запрошення кандидатів збірною України з кола гравців, котрі виступають у чемпіонаті Росії.

Заяву оприлюднила прес-служба ФФУ.

“Гравцям Євгену Селезньову, Андрію Пилявському, Богдану Бутку та Олександру Зінченку, як і всім іншим кандидатам до національної команди, що виступають в іноземних чемпіонатах виклики були відправлені 10 березня (згідно з регламентом ФІФА зі статусу і трансферів гравців це необхідно робити за 15 днів до початку “міжнародного вікна”)”, – йдеться у заяві.

“Ці запрошення носили попередній характер, оскільки на той час тренерський штаб збірної України ще не визначився зі складом команди на цей збір. Остаточна заявка була сформована 17 березня. Того ж дня цей склад був оприлюднений на офіційному сайті Федерації футболу України”, – йдеться далі.

У Федерації запевнили, що склад  сформований тренерським штабом на основі ігрових характеристик та стратегічного бачення тренерського штабу.

“Склад  сформований тренерським штабом на основі ігрових характеристик та стратегічного бачення тренерського штабу. Жодних інших причинвідсутності гравців на зборі, в тому числі політичних, про що неодноразово згадувалося у ЗМІ, немає. Згадані кандидати і надалі залишаються в полі зору тренерського штабу”, – запевнили в ФФУ.

“Цією заявою ми хочемо повністю вичерпати розкручену мас-медіа тему і продовжити спілкування на тему підготовки збірної до чемпіонату Європи через найближчі контрольні ігри проти Кіпру та Вельсу. Будь-які політичні запитання будуть залишені без відповіді на цій прес-конференції, тема якої суто футбольна”, – додається у заяві.

Реклама