<
>

Реклама

ЧЄ-2016 ЧЄ-2016

Чорногорія-Росія. Скандали, фаєри та прапор Новоросії (Відео)

Spy-Football.com

28/3/2015 , 13:43

Гарячі чорногорські вболівальники, підігріті політичним навколофутбольні контекстом, зірвали матч еврокваліфікаціі.

Проблеми з уболівальниками почалися на першій хвилині зустрічі, коли кинутий з трибун палаючий фаєр потрапив в голову воротареві збірної Росії Ігорю Акінфєєву. Після цього німецький арбітр Деніз Айтекін перервав матч і команди пішли в підтрибунне приміщення.

Майже 40 хвилин всі були в очікуванні продовження матчу поки команди знову не вийшли на поле. До перерви Росія більше володіла м’ячем, більше атакувала, але на гол так і не спромоглося. Перерва також затягнувся довше 15 хвилин, але все ж гра була продовжена.

На 65-й хвилині росіяни не реалізували пенальті після чого між гравцями команд виникла сутичка біля бровки поля, а на трибунах поновилися заворушення.

Реакцією на це стало рішення судді Айтекіна знову відвести команди з поля і вже не продовжувати гру.

Російські вболівальники привезли на матч прапор так званої “Новоросії” і намагалися спалити прапор США.

Все це відбулося незважаючи на попередження УЄФА про заборону політичних проявів під час гри.

Ще до початку матчу Чорногорська поліція запобігла акт вандалізму хуліганів з Росії, коли приблизно 50 росіян намагалися спалити прапор США під крики “Росія і Сербія – брати навік”. До них намагалися прорватися вороже налаштовані чорногорські вболівальники.

А вже під час самого матчу російські вболівальники вивісили прапори невизнаної “Новоросії”, можливо, тим самим спровокувавши чорногорців на заворушення.

5qSvEpVNfcs

Росія має намір подати в УЄФА протест за підсумками відбіркового матчу Євро-2016 між збірними Чорногорії та Росії, де вимагатиме зарахувати господарям поля технічну поразку. Про це розповів президент РФС Микола Толстих.

Реклама