<
>

Реклама

Збірна України Spy News

ФФУ захистить Україну і Львів, - Юрій Шухевич, Герой України

Spy-Football.com

29/9/2013 , 10:07

ukr_engУ FIFA знайдуться мудрі люди, які знають історію не за кремлівськими підручниками, вірить багаторічний в’язень радянських концтаборів.

“Це провокація проти України – не тільки проти українського футболу. Чиясь тонка змова. Інакше я не можу трактувати таке, пробачте, недолуге рішення дисциплінарного комітету FIFA щодо дискваліфікації стадіону у Львові до 2018 року, – сказав сьогодні у коментарі “Щоденному Львову” Юрій Шухевич, Герой України.

“Комусь дуже хочеться бодай на футбольному полі посварити Україну зі світом у той час, коли вирішується доля політично-економічної євроінтеграції України. Це – удар по ногах з-заду. Той, хто символи ОУН-УПА на стадіоні у Львові потрактував як нібито нацистстькі, вчив історію за кремлівськими підручниками і досі підгодовується з Кремля. Уже час таким горе-контролерам усвідомити, що на карті світу є держава Україна зі своїми національними символами. З червоними прапорами в Україні на футбол ніхто не ходить: ні у Львові, ні в Києві, ні в Харкові, ні в Донецьку, ні в Одесі. Та й не ходив ніколи навіть у часи СРСР”, – сказав Юрій Шухевич.

“Чи була хоч одна серйозна претензія до львівського стадіону і його вболівальників під час матчів фінальної частини чемпіонату Європи у 2012 році?  Не було й не могло бути. Європа визнала європейський рівень наших уболівальників. То навіщо вигадувати дурниці зараз? Неуки не знають навіть того, що Бандера у роки Другої світової війни був в’язнем німецького концтабору. Або – що також ймовірно – не хочуть знати цього, бо так їм хтось наказує”, – вважає Юрій Шухевич.

“Я дуже сподіваюся, що Федерація футболу України у понеділок відповість чіткою заявою на цей не футбольний, а політичний ляпас Україні. А у FIFA знайдуться мудрі люди, які визнають помилку дисциплінарного комітету. Надсуворі рішення будуть скасовані, а залишать хіба якесь дрібне покарання, щоб не втратити зовсім лице. FIFA для ФФУ – це дуже важливо, але підтримка і прихильність мільйонів українських уболівальників – ще важливіші. Коньков (президент ФФУ – “ЩЛ”) був добрим захисником, підчищав помилки партнерів – таким він має бути і функціонером. У парі з Григорієм Суркісом, віце-президентом UEFA, вони зможуть довести нашу правоту”, – наголосив Юрій Шухевич.

Юрій Шухевич сказав “Щоденному Львову”, що завжди був уболівальником усіх українських команд, в яких би турнірах вони не грали – внутрішніх чи міжнародних. “Для мене завжди і в усі часи на першому місці була команда з України. Хіба що в матчах з львівськими “Карпатами” я вболіваю за львів’ян-земляків”.

Нагадаємо, у понеділок ФФУ оприлюднить свою офіційну реакцію на рішення дисциплінарного комітету FIFA про санкції проти львівського стадіону, Федераціїї футболу і національної збірної.

dailylviv.com

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама