Румунія

Збірна України тов.матч

Підготовка до Євро. Україна перестріляла Румунію (Відео)

30/5/2016 , 15:51

Національна команда України здобула перемогу над румунами в рамках підготовки до Євро-2016.

Підопічні Фоменка розппочали мляво і навіть пропустили першими. Але під кінець першого тайму Зозуля рахунок зрівняв.

Другйи тайм вийшов набагато яскравішим у виконанні нашої збірної і голи Зінченка, Коноплянки та Ярмоленка за стартові 15 хвилин просто приголомшили суперника 4-1.

Дещо заспокоївшись, наші хлопці дозволили румунам відіграти 2 мячі, але не більше.

Товариський матч

Україна – Румунія – 4:3(1:1)
Голи: Зозуля, 44, Зінченко, 48, Коноплянка, 55, Ярмоленко, 60 – Торже, 23, Алібек, 75, Станчу, 85

Україна: Пятов, Ракицький, Хачеріді (Кучер, 46), Федецький (Бутко, 46), Шевчук (Караваєв, 71), Ярмоленко, Степаненко, Коноплянка, Сидорчук (Ротань, 67), Рибалка (Зінченко, 46), Зозуля (Шахов, 46)