Швеція

ЧЄ-2020 UEFA EURO

України перемагає Швецію і виходить у чвертьфінал Євро

30/6/2021 , 9:55

Збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро-2020. На стадії 1/8 фіналу турніру українці зустрічалися з національною командою Швеції.

Основний час зустрічі, що відбулася в Глазго, завершився внічию – 1: 1. Жовто-сині повели в рахунку на 27-й хвилині завдяки голу Олександра Зінченка, якому асистував Андрій Ярмоленко. Шведи відігралися незадовго до перерви – свій 4-й гол на турнірі забив півзахисник Еміль Форсберг. Незважаючи на кілька влучень в створ воріт, більше голів у основний час забито не було.

У першому таймі додаткового часу шведи залишилися в меншості. Під кінець другого тайму овертайму українці вирвали перемогу – гол з передачі Зінченко забив Артем Довбік.

Доречі, цей гол став другим найпізнішим в історії Євро (120: 37). Пізніший гол забив турок Семіх Шентюрк в ворота Хорватії в 2008-му (121: 01). При цьому гол Довбіка став самим пізнім переможним голом в історії турніру.

У чвертьфіналі суперником збірної України стане команда Англії. Матч відбудеться в Римі 3 липня.

Вихід в цю стадію турніру став для української команди першим в історії. Раніше збірної України вдалося дійти до чвертьфіналу чемпіонату світу 2006 року.