<
>

Реклама

Національні збірні UEFA Nations League

УЄФА представив формат Ліги Націй, Україна та Росія у дивізіоні B

Spy-Football.com

31/3/2017 , 10:01

Прес-служба УЄФА опублікувала попередній склад груп на груповому етапі Ліги націй, яка стартує у вересні 2018 року.

В рамках турніру 55 збірних будуть розбиті на чотири дивізіони – A, B, C і D – відповідно до їх становища в рейтингу УЄФА для національних збірних на кінець відбіркового турніру до ЧС-2018 (на 15 листопада 2017 року).

У дивізіон A потраплять 12 команд з найвищим рейтингом, 12 наступних – в лігу B, наступні 15 – в лігу C, а ще 16 – в лігу D.

У Лізі націй буде діяти принцип підвищення команд в класі і вильоту в дивізіони нижче. Підсумкове становище команд буде визначати склад кошиків для жеребкування наступних європейських відбіркових турнірів.

Останній проміжний рейтинг УЄФА для національних збірних був складений 26 березня 2017 року по завершенні осінньої програми відбіркових матчів до ЧС-2018. На основі цього рейтингу визначено попередній склад дивізіонів і груп.

Дивізіон A (чотири групи по три збірні): Німеччина, Франція, Португалія, Бельгія, Іспанія, Англія, Швейцарія, Італія, Хорватія, Польща, Ісландія, Боснія і Герцеговина;

Дивізіон B (чотири групи по три збірні): Ірландія, Росія, Австрія, Швеція, Словаччина, Уельс, Україна, Голландія, Північна Ірландія, Чехія, Туреччина, Угорщина;

Дивізіон C (одна група з трьох збірних і три групи по чотири збірні): Греція, Румунія, Словенія, Ізраїль, Сербія, Данія, Болгарія, Албанія, Шотландія, Чорногорія, Норвегія, Литва, Азербайджан, Кіпр, Вірменія;

Дивізіон D (чотири групи по чотири збірні): Естонія, Фінляндія, Білорусь, Грузія, Фарерські острови, Латвія, Македонія, Казахстан, Молдова, Люксембург, Ліхтенштейн, Косово, Мальта, Андорра, Сан-Марино, Гібралтар.

Переможець визначиться у фінальному турнірі з чотирьох команд в червні 2019 року.

Реклама