<
>

Реклама

Мундіаль
Німеччина
2:1
Алжир

ЧС-2014 Мундіаль

Прекрасний бій і два рекорди. Німеччина проходить Алжир (відео)

Spy-Football.com

1/7/2014 , 10:58

gerЗбірні Німеччини та Алжиру влаштували справжнє шоу для вболівальників своїх команд.

В 1/4 фіналу в напруженій боротьбі вийшли німці, які встановили рекорд чемпіонатів світу. Раніше жодній команді не вдавалося на світових першостях наносити по воротах суперника 29 ударів. Алжирці завдали всього 11 ударів, але цей показник, в доповненні до німецького, так само став рекордним. 40 ударів по воротах – раніше дві команди в одному матчі не наносили. Кращими за кількістю ударів стали Шюррле, Мюллер і Озіл (7, 6, 4). Перший і третій стали ще й авторами голів, щоправда уже у додатковий час.

Необхідно визнати, що абсолютно не потрібний був цей додатковий час. Він став мукою для гравців. Але переможця виявити було необхідно і гравці, пускаючи в хід уже резервне живлення, кинулися в бій. Німці дотиснули і двічі розписалися у воротах суперника. Героїчне африканське військо полягло і вже падаючи змогло завдати удару престижу.

2:1 – всьому свій час і кожному своє. При всій повазі, але збірна Алжиру не рівня Німеччини і саме місце їй у 16-ти найсильніших у світі. А ось Йоахім Льов, який отримав бадьорить ляпас, йде зі своїми хлопцями далі.

Німеччина – Алжир – 2:1(0:0,0:0) АT
Голи: Шюррле, 92; Озіл, 119 – Слімані, 120.

 

 

Реклама