<
>

Реклама

Мундіаль
Бразилія
1:7
Німеччина

ЧС-2014 Мундіаль

Німеччина знищує Бразилію в пів-фіналі ЧС-2014 (Відео)

Spy-Football.com

9/7/2014 , 10:19

Brazil v Germany: Semi Final - 2014 FIFA World Cup BrazilТакого на мундіалях ще не було. У півфіналі господарі першості розгромлені 7:1!!! Німці просто втоптали бразильців у газон.

Малоймовірно, що навіть при наявності Неймара і Тіаго Сілви збірна Бразилії змогла б у півфіналі Чемпіонату світу чинити гідний опір німецькій команді. Збірна Німеччини діяла як злагоджений колектив, який не має жодного слабкої ланки в ланцюзі, тоді як Бразилія похвалитися подібним розкладом не може.

На фоні такого розгрому якось навіть не дуже помітним є рекорд, встановлений Мирославом Клозе – 16 м’ячів на чемпіонатах світу. Що символічно, обійшов він бразильця Роналдо, в матчі проти його співвітчизників. Ну і десятий м’яч Мюллера на чемпіонатах світу теж не можна не виділити. Німеччина сильна, як ніколи, і після цієї перемоги, є безумовним претендентом на перемогу в чемпіонаті. Але не будемо поспішати. Дуже часто такі розгроми згодом боком виходять для команди, яка його вчинила. Чи загрожує це німцям? ..

А бразильцям потрібно щось робити з національним футбольним господарством. Такої мізерності кадрів у головної команди не було давно. Що й казати, якщо лінія нападу, традиційно у Бразилії найсильніша, виявилося найбільш проблемною. Причина в тому, що в серйозних клубах вже давно не бразильці на перших ролях (Неймар тут, до речі, не виняток). А це, в свою чергу, відбувається тому що, останнім часом, бразильські футболісти люблять гроші, набагато більше ніж сам футбол. І футбол їм цього не пробачив.

Бразилія – Німеччина 1:7 (0:5)

Голи: Мюллер, 11 (0:1); Клозе, 23 (0:2); Кроос, 24 (0:3); Кроос, 25 (0:4); Хедіра, 29 (0:5); Шюррле, 69 (0:6); Шюррле, 79 (0:7); Оскар Жуніор, 91 (1:7)

Реклама