<
>

Реклама

Spy News
Україна
0:0
Англія

ЧС-2014 Spy News

Приборкати левів не вдалося

Spy-Football.com

10/9/2013 , 23:52

ukraina-angliyaНастільки важливий матч для національної збірної з футболу пройшов у День чесної гри FIFA .

Україна в рідних пенатах приймала головних конкурентів за вихід з групи – Англію . Було ясно , що обидві команди будуть обережними .

З перших же хвилин почали українці атакувати ворота гостей. На 2 -й хвилині кутовий виконував Коноплянка , але Харт впевнено зіграв в цьому моменті . Після контратакою відповіли суперники. Три рази до 5-й хвилині намагалися взяти ворота Пятова футболісти з Туманного Альбіону. Але всі спроби невдалі .

На початку матчу відчувався , що ” синьо – жовта” дружина не може наладити свою гру. Взяти ворота намагалися Коноплянка , Зозуля , Гусєв , Федецький. За Англійську збірну відповідали Джеррард , Уолкотт , але П’ятов зіграв на ура. Без страху і побоювань навіть кидався в ноги англійцям , щоб тільки відвести загрозу від власних воріт .

Дуже самовіддано працюють наші хлопці . Але , до честі англійців , стандарти вони виконували небезпечніше , ніж українці.

До середини стартового періоду обидві команди взяли перепочинок : гра сконцентрувалася в центрі поля , почалася позиційна боротьба . Це дозволило подивитися на трибуни , і зазначу , що вільних місць не було. Хіба що в секторі англійців не битком набито . Українці ж свідомо прийшли підтримати своїх героїв.

Очікувати від такої гри великої кількості голів не доводиться. Суперники є обережними і не хочуть лізти на рожен , щоб не помилитися. Мабуть , сьогодні вартість помилки велика як ніколи. Втім , англійці як пружина , яка в будь-який момент готова прострелити в потрібну точку . У лавах наших гравців відчувається нервове напруження : на їхніх плечах лежить величезна відповідальність . Радує , що національна збірна грає на рівних з родоначальниками футболу .

На 40 -й хвилині хороший шанс мали Коноплянка із Зозулею . Євген відірвався від Джеррарда і прострілив на Романа , який не зміг до кінця обробити м’яч , що дозволило Харту зловити його .

Кожну атаку господарів “Олімпійський” зустрічав стоячи і оглушливим ревом .

У цілому , перші сорок п’ять хвилин запам’яталися високим темпом і боротьбою. Суперник поставив на стандарти , а наші з великою самовіддачею пресингували . Але не вистачає “синьо -жовтим ” гравця , який замкнув би атаку.

Другий тайм розпочався , як і першій: тільки тепер кутовими обклали українці. На 58 -й хвилині ШАНСіще не використали наші футболісти. Коноплянка прострілив зліва , а в штрафній суперника наші не розібралися , кому ж нанести вирішальний удар. І знову повернемося до попереднього абзацу , де така ж проблема була у наших і в першому таймі.

Пройшла перша година гри , а замінами поки не пахне. На 62 -й хвилині розмочив нулі в графі ” попередження” Кучер.

Перші заміни пройшли на 67- й хвилині. Янг у гостей змінив Мілнер , а господарі поміняли Гусєва на Безуса .

На 72 -й хвилині невдало виконав штрафний Коноплянка : удар пройшовся поруч зі штангою , тому м’яч змінив траєкторію через рикошет від одного з гравців. Потім кілька кутових для наших , в одному з яких Федецький був близький до голу. Але Харт врятував свої ворота .

Відрадно спостерігати , як підопічні Фоменка тиснуть на англійців. Останні десять хвилин ми спостерігали ту ж картину , що й до цього : наші на половині поля англійців , намагаються пробитися крізь оборону гостей . За три додаткові хвилини від рефері ситуація кардинально не змінилася.

Україна – Англія – 0:0

Україна : П’ятов ( в) – Федецький , Едмар , Хачеріді , Кучер ( к) , Гусєв ( Безус ) , Коноплянка , Ярмоленко ( Хомченковскій ) , Шевчук , Степаненко , Зозуля (Селезньов )

Англія: Харт ( в) – Уокер , Коул , Джеррард ( к) , Кехілл , Ягелка , Уолкотт ( Клеверлі ) , Лемпард , Ламберт , Уїлшир , Мілнер (Янг )

Попередження : 1-1
Удари по воротах : 6-6
Кутові: 9-7
Офсайди : 0-0

Спорт XL

ТегиТеги:

Реклама