<
>

Реклама

Мундіаль
Іспанія
1:5
Голландія

ЧС-2014 Мундіаль

Помста за фінал. Як Голландія розтрощила Іспанію (Відео)

Spy-Football.com

14/6/2014 , 12:09

FBL-WC-2014-MATCH03-ESP-NEDЧинні чемпіони світу та Європи були просто знищені збірною Нідерландів.

Якщо збірна Іспанія випрошує пенальті і хоче за рахунок цього перемогти, то за такі речі необхідно карати, причому суворо.

Можливо, це початок кінця великої збірної Іспанії. Чому кінця? Та тому, що так на Чемпіонаті світу не може грати жодна команда, не те, що найкращий колетив останніх шести років. Тому, що після такого приниження найімовірніше ветерани змушені будуть піти і в команді відбудеться суттєве омолодження.

Розповідати про те, як феноменально грала збірна Нідерландів, просто неможливо. Необхідно дивитися відеотрансляцію, вирізати кращі моменти і показувати їх на тактичних і теоретичних заняттях. Ван Гал декласував Вісенте дель Боске, обіграв його за всіма пунктами сучасного футболу, так, що у звиклих до тіки-таки гравців, просто не було можливості запустити свою багатоходову карусель.

Іспанія – Голландія – 1:5 (1:1) 

Голи: Алонсо, 27, пенальті – Ван Персі, 44, 72, Роббен, 53, 80, Де Врей, 65

Іспанія: Касільяс, Аспілікуета, Рамос, Піке, Альба, Бускетс, Алонсо (Педро, 63), Сілва (Фабрегас, 78), Хаві, Іньєста, Коста (Торрес, 63)

Голландія: Сіллессен, Інді, Влаар, Де Врей (Велтман, 77), Янмаат, Де Йонг, Де Гузман (Вейналдум, 62), Блінд, Снайдер, Роббен, Ван Персі (Ленс, 79)

Попередження: Касільяс – Де Гузман, Де Врей, Ван Персі)

Реклама