<
>

Реклама

ЧС-2014 ЧС-2014

ФІФА може покарати збірні Росії та Хорватії за поведінку фанатів

Spy-Football.com

19/6/2014 , 11:58

cro_srbФІФА може покарати збірні Росії, Бразилії, Мексики та Хорватії за поведінку вболівальників під час матчів чемпіонату світу з футболу в Бразилії – аж до зняття очок, інформує Telegraph.

За інформацією видання, добре відома нам Fare, попередила ФІФА про використання уболівальниками збірних Бразилії і Мексики образливих висловлювань під час зустрічі цих команд на груповому етапі.

“Здається, що шанувальники деяких збірних привезли свою ненависть на інший кінець світу – заявив виконавчий директор квитка Піара Поуар – Ми повинні негайно реагувати на це. Рівень гомофобної лайки на деяких матчах абсолютно неприйнятний. Необхідно відреагувати на це якомога швидше, поки ситуація не вийшла з-під контролю “.

Також повідомляється, що російські фанати під час матчу групового етапу з командою Південної Кореї (1:1) вивісили на трибунах банер із зображенням кельтського хреста, використовуваного неонацистами, а хорватські уболівальники під час зустрічі зі збірною Бразилії 12 червня (1:3) використовували зображення герба фашистського режиму часів Другої світової війни.

Як стверджує Телеграф, збірні Бразилії та Мексики, ймовірно, будуть тільки попереджені, так як це перше порушення. А от команди Росії та Хорватії можуть бути позбавлені очок.

 

Реклама